Kate i William zdradzili, co znajduje się w ich pałacu. Możemy to znaleźć w wielu polskich domach

Katarzyna Leszczyńska 02.02.2018
Księżna Kate i książę William
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Tego się nie spodziewaliśmy.

Księżna Kate i książę William często starają się zbliżać do swoich poddanych i skracać dystans, który panuje pomiędzy zwykłymi ludźmi a monarchią. Starają się kreować bardzo ludzki wizerunek swojej rodziny, to znaczy, że od czasu do czasu zdradzają sekrety ze swojego życia prywatnego, które wydają się całkiem naturalne dla każdego z nas. Teraz opowiedzieli o tym, co znajduje się w ich pałacu. Okazuje się, że jest również w mieszkaniach wielu z nas.

Zobacz także: To zachowanie księżnej Kate nie spodobało się wielu matkom. Zbyt niebezpieczne dla kobiet w ciąży?

Chodzi o meble z popularnej sieci sklepów Ikea. William z Kate podczas swojej wizyty do Skandynawii odwiedzili Muzeum Architektury i Designu w Szwecji, czyli państwie, z którego pochodzi salon meblowy znany na całym świecie. Spotkali się tam z Marcusem Engmanem, szefem projektantów marki Ikea. Mężczyzna zdradził szczegóły ze swojego spotkania z parą książęcą.

Ujawnili, że mają kilka mebli z Ikei w pokojach dziecięcych – powiedział Engman.

Meble, które są dostępne w Ikei, z reguły pasują do nowoczesnych i mocno urbanistycznych wnętrz. Dlatego też trudno sobie wyobrazić je w królewskim pałacu. Zdaniem Engmana szwedzki koncern meblowy dostosowuje swoje produkty do różnych wnętrz.

Jestem dumny, że możemy dopasować się do każdego. Właśnie tego chcemy, żeby taka była Ikea – dla wielu ludzi na świecie, zarówno dla rodziny królewskiej, jak i zwykłych ludzi - dodał Engman.

Najwidoczniej również para książęca należy do tzw. „pokolenia Ikea” i stara się łączyć królewskie klimaty z nieco bardziej nowoczesnymi wnętrzami. Jak na razie meble ze szwedzkiej sieci meblowej znajdują się jedynie w pokojach księcia George’a i księżniczki Charlotte. Być może wkrótce będą również wyposażeniem pokoju najmłodszego dziecka Kate i Williama.

Zobacz także: Media spekulują o problemach małżeńskich Kate i Williama. Wszystko przez jeden gest księżnej

Kate i William
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Kate i William w Szwecji
Fotografia: Instagram/Kensington Palace
Kate i William z poddanymi
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Zobacz w galerii poniżej, z jakich przyzwyczajeń po ślubie będzie musiała zrezygnować Meghan Markle:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów