Kate i William podróżują tanimi liniami lotniczymi! Nagrał ich jeden z pasażerów

Zuzanna Morska 23.08.2019
Księżna Kate i książę William
Fotografia: AP/Associated Press/East News

Fani pary książęcej Cambridge są zachwyceni najnowszymi doniesieniami na temat Kate i Williama!

Niedawno pisaliśmy o tym, że księżna Meghan i książę Harry na wakacje polecieli prywatnym samolotem. Tym samym wywołali niezwykłą burzę w mediach i lawinę krytyki ze strony obserwatorów rodziny królewskiej. Zarzucili oni parze książęcej Sussexu, że z jednej strony dużo mówią o ekologii, a  z drugiej lecą prywatnym samolotem na Ibizę.

W obliczu tych rewelacji z pewnością zainteresuje was informacja, że z kolei Kate, William i trójka ich uroczych pociech na wakacje polecieli... samolotem tanich linii lotniczych!

Kate i William w samolocie tanich linii lotniczych

Para książęca Cambridge jako cel swojej podróży wybrała piękną, prywatną karaibską wyspę Mustique. To właśnie tutaj mieli odpoczywać księżna Kate, książę William, a także ich dzieci - George, Charlotte i Louis. Następnie jednak udali się do swojej szkockiej posiadłości w Norfolk

Okazuje się, że członkowie rodziny królewskiej podróżowali na miejsce samolotem tanich linii lotniczych FlyBe. Dowód na to ma jeden ze współpasażerów, który przyłapał parę książęcą Cambridge, jak wysiadali z samolotu w Szkocji.

Parze i jej dzieciom towarzyszyła niezawodna niania Maria Teresa Turrion Borrallo. Zobaczcie, jakie nagranie udostępnił zagranicznym mediom jeden ze współpasażerów Kate i Williama.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.        

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów