Kate i William szukają pracownika. Wiemy, ile można zarobić! Trzeba spełnić tylko jeden warunek

Książę William w garniturze i księżna Kate w niebieskiej sukience siedzą na czerwonej pufie w pałacu
Fotografia: Jonathan Brady/Press Association/East News

Księżna Kate i książę William szukają pracownika do swojego pałacu. Wiemy, ile można zarobić! Kandydat musi spełnić tylko jeden warunek.

Rodzina królewska ma wielu zwolenników na całym świecie i niektórzy marzą wręcz, żeby poznać osobiście jej członków. Idealną okazją ku temu jest zatrudnienie się w pałacu. A teraz nadarza się ku temu wyjątkowy moment, bowiem książę William i księżna Kate szukają pracownika. Jak podaje Plotek.pl, w sieci pojawiła się oferta pracy. Tym samym możemy dowiedzieć się, jakie oczekiwania mają książęta Cambridge, czego wymagają od kandydata na pracownika w pałacu i jednocześnie... jakie są zarobki takiej osoby!

Zobacz także: Księżniczka Charlotte potwierdziła ciążę Kate?! Tabloid donosi: "To chłopiec!"

Kate i William szukają pracownika. Znamy zarobki i wymagania

Kate i William szukają gosposi do Pałacu Kensington!

Plotek donosi, że nowy pracownik miałby się zająć porządkiem, jednocześnie kierując pozostałą załogą pracowników, gdy starsza gospodyni będzie nieobecna. I tak naprawdę mają tylko jeden warunek. 

W ogłoszeniu wyraźnie podkreślono, że od nowego pracownika wymagane będzie zachowanie dyskrecji! To warunek, który obowiązuje wszystkich pracowników, którzy mają kontakt z całą rodziną królewską.

Co ciekawe, wiadomo też, jaka jest kwota, którą będzie zarabiała nowa gosposia książąt. Pensja takiego pracownika w Pałacu Kensington wynosi minimum 19 tysięcy funtów rocznie. Zainteresowani? 

Jeżeli tak, zgłoszenia na to stanowisko można składać do 7 listopada. Powodzenia!

Zobacz także: Książę William zdradził, które z jego dzieci sprawia największe kłopoty. Będziecie zaskoczeni!

Kate i William są już 9 lat po ślubie! Pamiętacie, jak wyglądali tego pięknego dnia?  

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów