Kate i William świętują 8. rocznicę ślubu. Czy urocze gesty uciszą plotki o romansie?

Sylwia Bagińska 30.04.2019
Księżna Kate
Fotografia: East News

29 kwietnia minęło 8 lat od ślubu Williama i Kate. Jak para książęca uczciła rocznicę ślubu?

Plotki dotyczące romansu księcia Williama z przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury, krążą od wielu tygodni. Media obiegła ostatnio wieść o tym, że księżna Kate zabrała dzieci i wyprowadziła się z Anmer Hall, siedziby, w której razem z Williamem i dziećmi mieszkają na co dzień. Czy urocze gesty w dniu rocznicy ślubu były prawdziwe? A może miały na celu uciszyć plotki o kryzysie w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

8. rocznica ślubu księżnej Kate i księcia Williama

Zagraniczne tabloidy dopatrzyły się, że w dniu rocznicy ślubu (29 kwietnia), księżna Kate na oficjalne wyjście założyła diamentowe kolczyki. Te same towarzyszyły jej w dniu, w którym została żoną księcia Williama i oficjalnie dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej.

To był uroczy gest nie tylko w stosunku do męża, ale całej rodziny królewskiej. Pojawiły się głosy, że miał on na celu tylko odwrócenie uwagi mediów od plotek o kryzysie i rozwodzie Kate z księciem Cambridge.

Co najciekawsze, książę w żaden oficjalny sposób, nie pokazał, że świętuje rocznicę tak bardzo ważnego wydarzenia w swoim życiu. Przypadek?

Zobacz także: William i Harry żyją w konflikcie! Królowa Elżbieta próbuje pogodzić wnuków

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów