Kate i William pokazali rodzinny portret. Wszyscy zwracają uwagę na szczegół związany z księżniczką Charlotte

Anna Respondek 18.12.2017
Kate i William
Fotografia: ONS

Też to widzicie?

Książę William i księżna Kate pochwalili się na Święta nowym rodzinnym porterem, na którym pozują w jeszcze "okrojonym" składzie. Trzecie dziecko pary ma przyjść na świat na wiosnę 2018 roku. 

Na zdjęciu widzimy uśmiechniętą książęcą parę i George'a z Charlotte, którzy są równie zadowoleni. Kate ubrana jest w błękitną klasyczną garsonkę, która znakomicie podkreśla jej figurę. Wygląda na to, że sukienka Charlotte została wybrana pod kolor stroju mamy. Na oficjalnym Instagramie Pałacu Kensington zdjęcie polubiło już niemalże 250 tysięcy osób, choć zostało oblikowane dwie godziny temu. 

Książę i księżna Cambridge z zadowoleniem prezentują nowe zdjęcie ich rodziny. Fotograf na zdjęciu uwiecznił książęcą parę wraz z dziećmi w Pałacu Kensington. Zdjęcie zrobiono wcześniej w tym roku - można przeczytać pod fotografią.   

portrer
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół 

Choć cała czwórka na zdjęciu prezentuje się znakomicie, to właśnie mała Charlotte zwróciła na siebie największą uwagę. Fani rodziny królewskiej zauważyli, że ma ten sam uśmiech co jej prababcia królowa Elżbieta. Według nich robi się do niej coraz bardziej podobna. 

Myślę, że Charlotte wygląda jak królowa. 

Wspaniałe. Cała prababcia!

Też zauważyliście to podobieństwo? ;)

Untitled collage (36)
Fotografia: Instagram/kensingtonroyal/EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów