Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin syna!

Paulina Ermel 07.05.2019
Rodzina królewska
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal/

Księżna i książę Cambridge zamieścili w sieci wymowny wpis. Zobaczcie, jak pogratulowali księżnej Meghan i księciu Harry'emu!

Księżna Meghan i książę Harry doczekali się potomka! Baby Sussex przyszło na świat w poniedziałek 6 maja nad ranem - dokładnie o 5.26. Informację o narodzinach zdrowego synka skomentował już sam książę Harry, który podczas wypowiedzi dla mediów nie krył ekscytacji i emocji.

Cały świat czekał na szczęśliwe rozwiązanie Meghan Markle. Teraz z całego świata spływają gratulacje i ciepłe słowa pod adresem kolejnego royal baby. Zobaczcie, jak narodziny synka Meghan i Harry'ego skomentowali książę William i księżna Kate!

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu

Narodziny dziecka Meghan i Harry'ego skomentowali także księżna Kate i książę William! William, jako starszy brat Harry'ego, cieszy się jego szczęściem.

Na oficjalnym profilu książąt Cambridge na Instagramie pojawił się uroczy wpis.

Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wiadomością o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny.

Nie wiadomo, kiedy William i księżna Kate będą mogli poznać malucha, a także kiedy pierwszy raz syn Meghan i Harry'ego spotka się ze swoim starszym rodzeństwem - Georgem, Charlotte i Louisem.

Zobacz także: Zasady, które obowiązują podczas królewskich porodów. Łatwo nie jest

Wiemy jednak, że w ciągu kolejnych dni mamy poznać imię małego księcia. Możliwe też, że zobaczymy pierwszy raz świeżo upieczoną mamę wraz z synem.

Jeszcze niedawno Meghan i Harry brali ślub, który oglądały na całym świecie miliony! Pamiętacie jeszcze tę uroczystość? Przypominamy migawki z tego wydarzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów