Kate i William wrócili z wakacji z dziećmi. Okazuje się, że ich odpoczynek był bardzo kosztowny

Księżna Kate i książę William śmieją się
Fotografia: Instagram/Kensington Palace

Królewskie wakacje muszą kosztować. Kate i William wybrali się na prywatną wyspę ze swoimi pociechami. Okazuje się, że ten wyjazd był bardzo kosztowny.

Kate i William na co dzień są bardzo zapracowani. Ostatnio jednak postanowili udać się na zasłużony odpoczynek ze swoimi pociechami. Z pewnością był to dla nich wyjątkowy czas, podczas którego mogli zregenerować siły i w pełni poświęcić się dzieciom. Według doniesień brytyjskich mediów był to jednak czas bardzo kosztowny.

Zobacz także: Wiemy, jakie tytuły będą nosić Kate i William, kiedy Karol zostanie królem

Wakacje Kate i Williama

Książęca para ze swoimi pociechami, księciem Georgemksiężniczką Charlotte i księciem Louisem, wybrali się do ciepłych krajów, żeby oderwać się od deszczowej Wielkiej Brytanii. Odpoczywali na Karaibach, na wyspie Mustique, którą wynajęli na wyłączność. "The Sun" postanowił podsumować koszty ich wyjazdu. Okazuje się, że na wakacje wydali kilka milionów dolarów!

Kate i William zamieszkali w willi z sześcioma sypialniami i 60-metrowym basenem. Według obliczeń mediów wynajęcie samego domu kosztowało 40 tysięcy dolarów. Do tych kosztów dochodzi przelot prywatnym samolotem, ochrona i niania dla dzieci. Na wyspie rodzice urządzili też George'owi małe przyjęcie urodzinowe.

Zobacz także: Dzieci Kate i Williama muszą przestrzegać surowych zasad. Bardzo im współczujemy

Oczywiście wakacje nie są od tego, żeby oszczędzać. Mamy nadzieję, że parze książęcej udał się wypoczynek i spędzili miło czas ze swoimi dziećmi. Zwłaszcza, że w końcu mieli okazję, żeby nacieszyć się wspólnie obecnością najmłodszego członka ich rodziny, Louisa, dla którego były to pierwsze wakacje. Szkoda nam jedynie, że nie mogliśmy obejrzeć zdjęć z tego wyjazdu.

Najlepsze filmy i seriale o tematyce królewskiej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów