Sprytny trik Kate i Meghan. Dzięki niemu nigdy nie zaliczą wpadki!

Paulina Ermel 20.08.2018
Księżna Kate i księżna Meghan
Fotografia: Eastnews

Oczy całego świata skierowane są właśnie na nie. Dlatego księżna Kate i Meghan zrobią wszystko, aby prezentować się nienagannie. I mają na to specjalne sposoby.

Księżną Kate i księżną Meghan obowiązują liczne zasady związane z tym, że przynależą one do rodziny królewskiej. Jedną z nich jest ta o nienagannym wyglądzie. Księżne nie mogą pozwolić sobie na zbyt wyzywające stroje, które odkrywałyby za dużo ciała. Jednak nie zawsze wszystko zależy od nich. Plany pokrzyżować może mocny wiatr. Jak sobie z tym radzą?

Zobacz także: Meghan podarowała Kate wyjątkowy prezent za pomoc w organizacji ślubu

Modowy trik Kate i Meghan

Zarówno księżna Kate, jak i księżna Meghan uwielbiają kobiece, zwiewne sukienki. Ale to ryzykowny strój. Wystarczy lekki podmuch wiatru, aby taka sukienka uniosła się i odsłoniła bieliznę. Dlaczego im się to nie przytrafia? Kate i Meghan stosują specjalny trik, który utrzymuje lekki materiał na swoim miejscu.

W krawędzie nawet najdelikatniejszych sukienek - tych z jedwabiu czy tafty - wszywane są... monety! To właśnie one mają obciążyć materiał i sprawić, że nie będzie się on unosił. Dzięki temu Meghan i Kate unikają wpadek pokroju największych hollywoodzkich gwiazd.

Sprytne, prawda?

Zobacz także: To największy kompleks księżnej Meghan! Codziennie z nim walczy

Tak wygląda figura woskowa księżnej Meghan:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów