Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są parą? Magazyn "Star" opublikował "dowód zdjęciowy"

Redakcja 17.08.2017
Leonardo DiCaprio i Kate Winslet
Fotografia: East News

Magazyn donosi, że aktorów nie łączy już tylko przyjaźń. 

Kiedy 20 lat temu na dużym ekranie zadebiutował film "Titanic" w reżyserii Jamesa Camerona, zapewne byli tacy, którzy twierdzili, że odtwórcy głównych ról, Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, również w życiu prywatnym tworzyliby piękną i zgraną parę. Mimo że aktorzy przez te wszystkie lata raczej nie mieli się ku sobie, amerykański tabloid twierdzi, że dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. 

"Star Magazine" opublikował zdjęcia pary z wakacji we Francji, które mają potwierdzać doniesienia magazynu, jakoby DiCaprio był zakochany w Kate Winslet. Widzimy na nich chociażby, jak aktor obejmuje aktorkę. 

Leo żywi do Kate głębokie uczucie od dnia, w którym ją poznał. Pomyślał wtedy, że jest najpiękniejszą kobietą, jaką kiedykolwiek widział, i nadal tak uważa - powiedział informator "Star Magazine". 

20615880_10155578431329805_2358534178218022318_o
Fotografia: www.facebook.com/starmagazineonline/

Leonardo Dicaprio i Kate Winslet są parą? 

Jak podaje magazyn, mimo że aktor przez lata spotykał się z wieloma modelkami, z żadną z nich nie udało mu się nawiązać takiej więzi na poziomie intelektualnym, jak właśnie z Kate. Na przeszkodzie może jednak stanąć fakt, że aktorka od 2012 roku jest żoną Neda Rocknrolla, a w mediach brak jest jakichkolwiek informacji o kryzysie w ich związku. 

Na doniesienia magazynu radzimy zatem patrzeć z przymrużeniem oka. Wszak nie od dziś wiadomo, że Kate Winslet i Leonardo DiCaprio od lat są przyjaciółmi, a gesty aktorów nie muszą przecież świadczyć o gorącym uczuciu :-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów