To było najbardziej tajemnicze małżeństwo w show-biznesie. Kate Rozz zdradza kulisy rozstania z Adamczykiem. Padają konkretne zarzuty

Anna Respondek 19.10.2017
Kate Rozz i Piotr Adamczyk
Fotografia: EAST NEWS

Czy żałuje rozstania? 

Kate Rozz i Piotr Adamczyk zaczęli się spotykać w 2012 roku, po kilku miesiącach znajomości okazało się, że wzięli ślub. Ich związek opisywały wszystkie polskie media, tym bardziej, że był dość burzliwy i trwał niezwykle krótko. Do rozwodu doszło rok po ślubie.  

Zarówno celebrytka, jak i aktor unikali publicznego dyskutowania o powodach rozpadu ich małżeństwa, wokół którego krążyło wiele plotek i domysłów. Ostatnio Rozz postanowiła udzielić wywiadu magazynowi "Viva", w którym po raz pierwszy opowiedziała o kulisach związku z Adamczykiem. 

Mieliśmy burzliwy związek, to prawda. Ale to była szalona miłość. Po francusku mówi się "un coup de foudre", uderzenie pioruna. Gdy taka miłość walnie w człowieka, racjonalne myślenie znika. Jest cudownie. Czujesz się tak, jakbyś znów miał 18 lat. Ale nie mieliśmy. Miałam więcej, rozwód za sobą i dzieci - wyznała. 

Była żona aktora stwierdziła, że takie doświadczenie było jej potrzebne, ponieważ "wstrząsnęło nią, aż przebudziła się do życia". Dodała również, że czuła, że dla Adamczyka ona, jak i jej dziecko, byli na drugim planie, najbardziej liczyła się kariera. Pomimo tego, kiedy widzi go na ekranie, "zawsze myśli o nim ciepło".

Wierzę, że oboje wspominamy się z sentymentem - zakończyła. 

Czy powinna wciąż o tym wspominać?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów