Zielińska z okazji rocznicy ślubu pokazała zdjęcie z mężem. Uwagę zwraca dedykacja. "Piękne słowa"

Redakcja 04.08.2017
Katarzyna Zielińska
Fotografia: East News

Takie zdjęcia na Instagramie aktorki to rzadkość. 

Katarzyna Zielińska należy do tych polskich gwiazd, które cenią sobie prywatność. To właśnie dlatego na Instagramie aktorki próżno szukać zdjęć przedstawiających jej rodzinę. Tym razem zrobiła jednak wyjątek. 

Z okazji 4. rocznicy ślubu, która przypadała 3 sierpnia, Katarzyna Zielińska pokazała niezwykle romantyczne zdjęcie przedstawiające ją i jej męża, Wojciecha Domańskiego. Dołączyła do niego bardzo uroczy komentarz. 

Dziś w moim życiu wyjątkowy dzień. Nasza rocznica. Nieważne która. Ważne, że RAZEM. Jak wiecie, nie mam w zwyczaju pokazywać tutaj Rodziny, ale dziś robię wyjątek, gdyż u mego boku od paru lat jest człowiek, z którym jestem szczęśliwa. I choć czasem wkurza mnie do imentu, krzyczę wtedy jak prawdziwa sądecka góralica, to przyznaję, że jest to gość, przy którym czuję się najpiękniejszą, najwspanialszą Zieliną. Który mnie wspiera, z którym dzielę każdy mój dzień, każdą moją chwilę. I z którym mam wspaniałą RODZINĘ - napisała Katarzyna Zielińska. 

Zachwyceni internauci

Fotografia szczególnie spodobała się fanom aktorki, którzy prześcigają się w składaniu najlepszych życzeń. 

Samych wspaniałości, wspólnych lat duuużo więcej, do końca.

Pięknie słowa. Ważne, by ta druga osoba była najlepszym przyjacielem!!! Szczęścia na następne lata.

Pięknie, życzę sobie takiej miłości. Dzięki, że dajecie innym nadzieję.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko dołączyć do życzeń i gratulacji, jeśli krążące od kilku dni plotki o ciąży aktorki, okażą się prawdą ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów