Katarzyna Zielińska przed Świętami została mamą. Dla syna wybrała wyjątkowo piękne imię

Katarzyna Leszczyńska 02.01.2018
Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

To był dla aktorki niezwykły prezent świąteczny.

Katarzyna Zielińska w tym roku otrzymała najpiękniejszy prezent świąteczny. Tuż przed Bożym Narodzeniem aktorka pochwaliła się fanom, że przywitała na świecie kolejnego syna. Zielińska jest już szczęśliwą mamą Henryka. Dziś mijają dokładnie trzy lata od narodzin chłopca. Teraz, wraz z mężem Wojciechem Domańskim, doczekali się drugiego potomka.

Katarzyna Zielińska o narodzinach syna poinformowała fanów przy pomocy Instagrama. Opublikowała wówczas wzruszający wpis pod zdjęciem, na którym widnieje mała rączka chłopca. Choć na profilu aktorki pojawiło się już wiele zdjęć z synem, do tej pory nie znaliśmy szczegółów dotyczących, m.in. imienia dziecka.

Najpiękniejszy, najbardziej wyczekiwany, najukochańszy, pachnący czymś najcudnowniejszym na świecie „PREZENT POD CHOINKĘ”. Nie mogłam sobie wymarzyć czegoś piękniejszego. Dziękuję losowi że po raz drugi jestem tak szczęśliwa. Nieustannie wącham mojego małego Mistrza i tulę do serca. Pozdrawiamy Was. Mama małego księcia i starszego rycerza – napisała Zielińska po narodzinach syna.

Choć post aktorki wzruszył wszystkich jej fanów, każdy z nich z zapartym tchem czekał na informacje odnośnie imienia chłopca. Teraz wszystko stało się jasne. Jak donosi magazyn „Party”, Katarzyna Zielińska i jej mąż zdecydowali się na tradycyjne imię, podobnie jak w przypadku pierwszego dziecka. Nowo narodzony syn aktorki będzie miał na imię Aleksander.

Nie jest to pierwszy raz, gdy aktorka decyduje się na tak piękne i niewymyślne imię. Jej pierworodny syn dostał na imię Henryk. Zarówno Henryk, jak i Aleksander nie są imionami nowoczesnymi, jednak ostatnio zyskują na popularności. Aleksander natomiast ma greckie pochodzenie i interpretowany jest jako obrońca mężczyzn. Trzeba przyznać, że to naprawdę piękne imię. 

Katarzyna Zielińska w grudniu urodziła syna
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska z synem Aleksandrem
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów