Katarzyna Zielińska pochwaliła się imprezą niespodzianką. Na wydarzeniu pojawili się bardzo znani goście!

Julita Buczek 26.08.2019
kasia zielinska na imprezie
Fotografia: Instagram @katarzynazielinska

Kasia pochwaliła się zdjęciami w sieci. Zobaczcie, co tam się działo!

Katarzyna Zielińska to bardzo znana i lubiana aktorka. Rozgłos przyniosła jej rola w popularnym serialu "Barwy szczęścia", jednak to w teatrze 39-latka znalazła swoje miejsce.

Gwiazda będzie obchodzić niedługo 40. urodziny, jednak w miniony weekend czekała na nią prawdziwa niespodzianka.

Gwiazdy na urodzinach Zielińskiej

W minioną sobotę na instagramowym profilu Katarzyny pojawiło się kilka zdjęć z jej imprezy urodzinowej, która została zorganizowana przez najbliższych. Z relacji aktorki wynika, że nie spodziewała się szalonych chwil w gronie znajomych. Pod fotografią gwiazda zamieściła obszerny opis, w którym opisała całe zajście.

Zawsze chciałam tańczyć na trawie na boso do białego rana i szukać w mieście wschodu słońca. Drodzy przyjaciele, dziękuje Wam za tę niespodziankę. Wczoraj, kiedy szłam na randkę z mężem, nie spodziewałam się, że zobaczę moich wszystkich najukochańszych. To jakiś cudowny, wspaniały czas. Kiedyś przeczytałam, że chwilami szczęścia trzeba się chwalić, nie należy się bać tego, że jest się bardzo szczęśliwym. A ja właśnie tak się czuję. Mam wokół siebie wspaniałych, mądrych i dobrych Przyjaciół, cudowną Rodzinkę, dwóch brzdąców oraz kochanego Męża. Wiecie, że zawsze podkreślam, że ludzie w życiu są dla mnie najważniejsi. Jestem szczęśliwa, że ich mam. Że Oni mogą liczyć na mnie, a ja na Nich. Myślę, że to ma w życiu sens! Cholernie bolą mnie dziś nogi, a uśmiech nie schodzi z twarzy. I tak chcę się czuć jeszcze długo. Trzydziestoparolatka (jeszcze przez tydzień) - napisała rozemocjonowana gwiazda.

Lubicie takie niespodzianki?

Zobacz także: Doda pokazała zdjęcie bez stanika! Piosenkarka znowu szokuje

Rozwiąż quiz

Sprawdź, jak dobrze znasz wiek polskich gwiazd

EN_01333280_0431
Fotografia: Eastnews

1. Małgorzata Rozenek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów