Katarzyna Zielińska na zdjęciu z przeszłości. "W 10 lat... 10 kilo mniej"

Katarzyna Zielińska w świątecznej piżamie i ze świątecznym kubkiem w kuchni
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska w ostatnich latach przeszła spektakularną metamorfozę! Gwiazda pokazała swoje zdjęcie sprzed 10 lat i pokazała, że ma do siebie ogromny dystans.

Katarzyna Zielińska dziś jest piękną i zgrabną aktorką. Trzeba jednak przyznać, że od początku kariery przeszła spektakularną metamorfozę. Aktorka nie ukrywa tego i często pokazuje, że ma do siebie dystans, publikując zdjęcia z przeszłości. Teraz postanowiła znów pochwalić się metamorfozą i zestawiła dwa zdjęcia - sprzed 10 lat i obecnie. Trzeba przyznać, że dziś figura gwiazdy jest zachwycająca! Fani Kasi również są tego zdania i sypią komplementami.

Zobacz także: Kasia Zielińska zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę

Katarzyna Zielińska na zdjęciu sprzed 10 lat

Kasia Zielińska wiele razy już udowodniła, że potrafi śmiać się z samej siebie. Czy to jeżeli chodzi o jej dawną figurę, czy stylizacje.

Teraz pochwaliła się, jaką metamorfozę przeszła w 10 lat. I tym samym zachęciła fanów do aktywności.

Na dobry dzień! W 10 lat... 10 kilo mniej. Jaki wniosek? Sport to zdrowie. Dzisiaj wolne, nie ma, że zimno, że styczeń, że Trzech Króli, że wolne! Idźcie na spacer, albo na basen, albo pobiegać! Spalamy rogaliki teściowej i późne kolacje z mamą, tatą i ploteczkami. Weźmy się do życia, jak to ma w zwyczaju mówić moja mama - napisała aktorka pod zdjęciami.

Fani Kasi Zielińskiej są pod wrażeniem tego, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka! Pod postem posypały się komplementy w kierunku aktorki.

10 kg? Według mnie to o wiele, wiele więcej.

Kasiu, ty jak wino.

Fajna zmiana.

A wy pamiętacie taką Kasię jak po lewej stronie fotografii?

Zobacz także: Katarzyna Zielińska udostępniła zabawne zdjęcie z przeszłości i rzuciła wyzwanie internautom

Lubisz Kasię Zielińską? Chciałbyś wybrać się z nią na imprezę? My zdecydowanie! Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną zabawę.

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów