Katarzyna Zielińska na odważnym zdjęciu bez stanika! Zdradziła sposób na "ujędrnianie ciała"

Katarzyna Zielińska bez stanika.
Fotografia: instagram.com @katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska obchodziła w czwartek swoje 40. urodziny. Aktorka podzieliła się z tej okazji przykuwającym uwagę zdjęciem.

Katarzyna Zielińska w czwartek 29 sierpnia skończyła 40 lat. Był to dla niej wyjątkowy dzień. Kilka dni wcześniej znajomi zorganizowali imprezę niespodziankę dla aktorki. Tym razem to gwiazda sprawiła niespodziankę swoim fanom - opublikowała zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał. Zielińska pokazała się bez stanika, w mocno prześwitującej koszulce z gwiazdkami.

Katarzyna Zielińska na zdjęciu bez stanika

Aktorka zdjęcie opatrzyła dość długim podpisem. Podkreśliła, że jest wdzięczna za to, co ma w życiu. Poprosiła również fanów o wyjątkowy prezent z okazji 40. urodzin.

Jak się czuję w moje 40-te urodziny? Wspaniale! Jestem w miejscu, w którym marzyłam być. Mam piękne życie, kochanego męża, najcudowniejszych na świecie synków, mądrych i cudownych przyjaciół. Mam pracę, którą kocham. Tak, jestem szczęśliwa. Cieszę się z każdego danego mi dnia! I chcę tym szczęściem zarażać. Chcę, żeby ludzie się uśmiechali, żeby byli zdrowi, dobrzy dla siebie, żeby cieszyli się z tego, co przynosi każdy dzień.

Wiecie, że uwielbiam urodzinowe prezenty? Prezenty niespodzianki dla innych. Chcecie dołożyć się do mojego urodzinowego prezentu? CHCĘ, ŻEBY ELIASZ DOSTAŁ DRUGIE ŻYCIE! Chcę, żeby córeczka Milenka nie musiała zadawać mu codziennie pytania: "TATUŚ, KIEDY WLESZCIE BĘDZIESZ ZDLOWY?" O wszystkim opowiedziałam na moim Instastory. Proszę, zobaczcie filmiki i jeśli posiadacie jakąś kaskę, wpłaćcie ile możecie. Każdy grosz się przyda.  Dla mnie będzie to najwspanialszy prezent na świecie! Zaśpiewam Wam co tylko zechcecie! Nawet OCZY ZIELONE. Dziękuję za uwagę. Czterdziestka ZIELINA - napisała na Instagramie celebrytka.

Aktorka liczy na to, że jej fani pomogą w uzbieraniu 1,5 miliona złotych na leczenie 28-letniego Eliasza, który cierpi na chłoniaka. Tacie 3-letniej Milenki nie zostało niestety wiele czasu - pomoc jest potrzebna najszybciej, jak to możliwe. Już teraz udało się zebrać ponad milion złotych.

W komentarzach wiele osób odniosło się pozytywnie do zdjęcia aktorki.

Nie widać w ogóle, że 40 lat. Piersi jędrne, jak u nastolatki. Pozdrawiam Kasia! - napisała jedna z fanek.

Katarzyna Zielińska szybko odpowiedziała na komentarz i podzieliła się swoim sposobem na "ujędrnianie ciała".

Radość życia najlepszym kremem ujędrniającym dla ciała - napisała.

Fani doceniają to, że aktorka we własne urodziny myśli przede wszystkim o innych. Podoba wam się zdjęcie Katarzyny Zielińskiej?

Zobacz także: Ogromna metamorfoza Katarzyny Zielińskiej. Fani: „Podobna do Ani Przybylskiej”

Nie wszystkie gwiazdy wyglądają na swój wiek. Sprawdź, czy potrafisz zgadnąć, ile dana osoba tak naprawdę ma lat!

Rozwiąż quiz

Sprawdź, jak dobrze znasz wiek polskich gwiazd

EN_01333280_0431
Fotografia: Eastnews

1. Małgorzata Rozenek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów