Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie bez makijażu. Nie wszystkim fanom przypadło do gustu

Katarzyna Leszczyńska 06.03.2018
Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie, na które zdecydowałaby się mało która gwiazda. Aktorka nie ma na nim makijażu. Fani zwracają uwagę zwłaszcza na jeden szczegół.

Katarzyna Zielińska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorek w Polsce. Gwiazda przed Świętami Bożego Narodzenia urodziła syna Aleksandra. Aktorka chętnie dzieli się chwilami spędzanymi z dziećmi na swoim koncie na Instagramie. Jeden z jej ostatnich postów wzbudził jednak mieszane uczucia wśród fanów. Gwiazda pokazała się na zdjęciu bez grama makijażu na twarzy.

Zobacz także: Internautka skrytykowała apel Zielińskiej do ciężarnych Polek. Ostra odpowiedź. "Nie pozwoliłabym sobie na takie słowa"

Katarzyna Zielińska opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak całuje rączkę swojego malutkiego syna. Obok napisała post dotyczący matczynej miłości i tego, że dzieci zawsze poprawiają jej nastrój i są dla niej ogromną motywacją. Na fotografii aktorka jednak nie ma na sobie makijażu. Jak prezentuje się w naturalnym wydaniu?

Katarzyna Zielińska bez makijażu
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

Internauci nie są zachwyceni wyglądem Zielińskiej

Katarzyna Zielińska niedawno zdecydowała się swoje charakterystyczne rude włosy przemalować na platynowy blond, co nie wszystkim jej obserwatorom przypadło do gustu. Wielu z nich zwróciło uwagę na to, że aktorka wygląda blado.

Strasznie niekorzystna fotografia. Pani Kasia wygląda niczym chory albinos.

Ten kolor włosów bardzo postarza.

Kasia wróć!

Jak widać, wielu fanów aktorki tęskni za jej starym kolorem włosów. Inni postanowili jednak wesprzeć swoją idolkę i pod postem napisali wiele ciepłych słów.

Wspaniała mama.

Pięknie!

Kaśka, uwielbiam cię.

Trzeba przyznać, że mało która aktorka zdecydowałaby się na opublikowanie tego typu zdjęcia. Nam Katarzyna Zielińska podoba się w każdym wydaniu.

Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów