Katarzyna Warnke zdradziła, jak się czuje po porodzie. "Bateryjki szybko mi padają"

Zuzanna Morska 22.11.2019
Katarzyna Warnke
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Aktorka niedawno po raz pierwszy została mamą. Dopiero teraz zdradziła, jak się czuje w nowej roli.

Katarzyna Warnke we wrześniu po raz pierwszy została mamą. Wcześniej przez wiele miesięcy ukrywała, że jest w ciąży. Spekulacje potwierdziła podczas pokazu mody polskiej marki MMC - wystąpiła w nim wraz z mężem Piotrem Stramowskim. I tutaj zaprezentowała sporej wielkości ciążowy brzuszek.

Świeżo upieczona mama skupia się na wychowywaniu dziecka i nieco wycofała się z życia publicznego. Czasem jednak zamieszcza na Instagramie zdjęcia i wpisy, które zdradzają, jak się czuje w nowej roli. Pod ostatnią fotografią ujawniła trochę więcej!

Katarzyna Warnke zdradziła, jak się czuje po porodzie

Katarzyna Warnke nie pokazuje dziecka w mediach. Nie dzieli się z internautami przemyśleniami na temat macierzyństwa. Tym razem jednak zdradziła, jak się czuje po porodzie i w nowej roli. Czy już do siebie doszła?

Aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym widać ją i jej męża w samochodzie. Opatrzyła je wymownym podpisem. Wynika z niego, że małe dziecko potrafi "dać w kość".

Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie. Na przykład nie nadaję się, póki co, na zakupy, o czym się dziś przekonałam... Na powyższym zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje - przyznała.

Artystka otrzymała w komentarzach wiele wsparcia o swoich obserwatorów.

Niestety bywa ciężko. U mnie z każdym następnym dzieckiem było lepiej i szybciej dochodziłam do siebie.

Jeszcze trochę i się pani zahartuje.

Życzę, aby te baterie jak najszybciej się ładowały - piszą fani Kasi.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do formy!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                                   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów