Warnke opublikowała zdjęcie ojca z młodości. Fani są w szoku! "To Piotr!"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski na czerwony dywanie
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niektóre gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami ze swoimi rodzicami. Ostatnio Katarzyna Warnke opublikowała fotografię ojca z młodości, czym zaskoczyła fanów.

Katarzyna Warnke jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia ze swoim ukochanym mężem, Piotrem Stramowskim, ale również fotografie z planów produkcji, w których aktualnie występuje. Ostatnio wprawiła swoich fanów w osłupienie. Wszystko przez stare zdjęcie jej ojca, które opublikowała na Instagramie. Czarno-biała fotografia z czasów młodości pana Stanisława wywołała lawinę komentarzy! A większość z nich dotyczyła jednej rzeczy.

Ojciec Warnke jak Stramowski?

Internauci od razu zauważyli ogromne podobieństwo ojca Warnke do jej męża, Piotra Stramowskiego! Nie da się ukryć, że w wyglądzie obu panów można dostrzec wiele bardzo podobnych cech. Przede wszystkim spojrzenie i uśmiech, co oczywiście nie umknęło fanom aktorki. Pod zdjęciem jej taty pisali komentarze, w których nie ukrywali swojego zdumienia.

O matko! Przecież pani wybranek jest taki sam!

Byłam przekonana, że to Piotr!

Stramowski swojej epoki.

Coś w tym jest, że kobiety nieświadomie wybierają swoich wybranków podobnych do swoich ojców.

A wy widzicie to podobieństwo? Naszym zdaniem jest uderzające! Ciekawe, czy Kasia zdawała sobie z tego sprawę, gdy poznała Piotra. 

Zobacz także: Warnke rozebrała się w "Playboyu"! Tak magicznej sesji nie było w magazynie już dawno

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów