Warnke pokazała zdjęcie w t-shircie i majtkach. Fani: "Zbieram szczękę z podłogi"

Hanna Skowron 08.02.2019
Katarzyna Warnke
Fotografia: instagram.com/kasiawarnke

Katarzyna Warnke uwielbia wrzucać do sieci odważne zdjęcia. Ostatnie z nich zachwyciło fanów aktorki!

Katarzyna Warnke to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Gwiazda znana jest z odważnych filmowych ról, ale też z odważnych zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych. Jej ostatnia fotografia zrobiła na fanach ogromne wrażenie.

Aktorka zamieściła na Instagramie czarno-białe i bardzo zmysłowe zdjęcie. Koniecznie musicie je zobaczyć.

Katarzyna Warnke na odważnym zdjęciu

Warnke podzieliła się z fanami zdjęciem, które opatrzyła podpisem: "Warszawski spleen". Gwiazda pozuje na nim w klimatycznym pomieszczeniu. Siedzi na krześle, trzyma nogę na nogę. Ma na sobie wyłącznie lekko prześwitujący t-shirt i majtki.

Fani od razu zwrócili uwagę na to, że zdjęcie jest wyjątkowo odważne, ale też bardzo kobiece i seksowne. Pod fotografią pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.

Internauci zwrócili też uwagę na to, że Warnke ma tutaj nową fryzurę. Co prawda aktorka nie przyznała oficjalnie, że znów zgoliła głowę na łyso i powróciła do wcześniejszej fryzury. Ale na zdjęciu właśnie taką ma.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Wiele gwiazd ma konta na Instagramie. Niektóre z nich traktują to jako narzędzie do komunikacji z fanami, inni nawet w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów