Katarzyna Warnke zamieściła wymowny wpis na Instagramie. "Zaczyna się nowa podróż"

Marianna Bereza 10.09.2019
Katarzyna Warnke
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Gwiazda, będąc jeszcze w ciąży, wzięła udział w sesji zdjęciowej. Teraz podziękowała za jej efekty.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Informację nieoficjalnie podał portal Pudelek. Nie minęło kilkanaście godzin, a wymowny wpis na Instagramie zamieścił Piotr Stramowski, który według fanów zdradził płeć dziecka. W ślad za mężem podążyła 42-letnia aktorka, która podzieliła się z internautami zdjęciem okładki "Urody życia".

Gwiazda, będąc jeszcze w ciąży, wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu. Teraz podziękowała za pracę nad materiałem, przy okazji potwierdzając, że powitała potomka na świecie.

Wiadomość, że aktorka "Botoksu" i "Kobiet mafii" urodziła, błyskawicznie obiegła kolorową prasę. Poród miał się odbyć w jednym z warszawskich szpitali, a dziecko i mama czują się dobrze - donieśli Pudelkowi paparazzi. Aktorska para subtelnie odniosła się do doniesień mediów. Najpierw Piotr Stramowski zamieścił na Instagramie wymowny wpis, a następnie dołączyła do niego Kasia Warnke.

Katarzyna Warnke urodziła. Zamieściła wymowny wpis

Warnke wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla "Urody życia", a na Instagramie podzieliła się okładką magazynu. Całej redakcji podziękowała za pracę nad materiałem.

Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa podróż! Dziękuję - napisała gwiazda.

Pod postem zaroiło się od gratulacji.

Pięknie Pani wygląda w ciąży i gratuluję szczęśliwego rozwiązania!

Cudownych chwil dla Was. Gratulacje.

Gratulacje i powodzenia w tej podróży!

My również gratulujemy! Szczęśliwym rodzicom życzymy zdrowia dla nich i dla ich pociechy!

Zobacz także: Fani krytykują ciążową stylizację Kasi Warnke. W jej obronie stanęła Sara Boruc

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów