Katarzyna Warnke urodziła!

Katarzyna Warnke urodziła!
Fotografia: TRICOLORS/East News

Katarzyna Warnke powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Szczęśliwą nowinę przekazali paparazzi w rozmowie z "Pudelkiem".

Katarzyna Warnke urodziła. To pierwsze dziecko 42-letniej aktorki. Jej związek z Piotrem Stramowskim to jeden z najbardziej interesujących w polskim show-biznesie. Para nie ucieka przed obiektywami paparazzi, ale wciąż stara się zachować najbardziej prywatne kwestie tylko dla siebie. Z tego powodu dość długo ukrywali fakt o ciąży.

Katarzyna Warnke urodziła

Małżonkowie długo nie wspominali o ciąży, a nawet jej zaprzeczali. Dziennikarze uzyskali potwierdzenie dopiero wtedy, gdy ciążowy brzuch zaczął być coraz bardziej widoczny. W ostatnich tygodniach para celebrytów nie ujawniała również tego, kiedy dojdzie do rozwiązania. Ostatnio pojawili się na kilku imprezach branżowych, między innymi na premierze filmu "Polityka" Patryka Vegi. Teraz wiemy, że w jednym ze szpitali w Warszawie para powitała na świecie pierwszego potomka.

Pierwsze informacje na temat porodu podał "Pudelek".

Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. (...) Wiadomo jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze - mogliśmy przeczytać na portalu.

Rodzice nie potwierdzili oficjalnie tej wiadomości. Pozostaje czekać, aż w sieci pojawi się pierwsze zdjęcie z maleństwem.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Kasia Warnke i Piotr Stramowski zrobili sobie identyczne tatuaże. "Tak się oznaczyliśmy trwale"

Sprawdź, jaką mamą będziesz! Nadopiekuńcza czy wyluzowana?

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów