Warnke ukrywała ciążę. "Postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy"

Zuzanna Morska 03.07.2019
Kasia Warnke i Piotr Stramowski
Fotografia: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kasia Warnke już niedługo zostanie mamą. Fani składają jej gratulacje i jednocześnie pytają, dlaczego wcześniej zaprzeczała ciąży. Zobaczcie, jak aktorka to tłumaczy.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Artyści przekazali tę radosną nowinę w nietypowy sposób. Para wzięła udział w pokazie marki MMC. Kasia przeszła po wybiegu z wyeksponowanym ciążowym brzuszkiem. Towarzyszył jej dumny mąż i przyszły tata.

Fani są zachwyceni szczęściem aktorki, ale jednocześnie pytają, dlaczego zaprzeczała ciąży. Zobaczcie, jak tłumaczy to gwiazda.

Katarzyna Warnke tłumaczy, dlaczego ukrywała ciążę

Od dawna pojawiały się informacje o tym, że Kasia Warnke jest w ciąży. Dziennikarze wypytywali o to aktorkę, ale ta zaprzeczała i twierdziła, że to bzdury wyssane z palca. Gwiazda sama chciała podzielić się tą radosną nowiną i ostatecznie tak się stało.

Po obwieszczeniu radosnej nowiny pod zdjęciami Kasi na Instagramie pojawiły się komentarze z gratulacjami. Ale nie tylko. Fani zaczęli dopytywać, dlaczego zaprzeczała ciąży.

Jak pani wierzyć? Pod koniec kwietnia uważała pani news o ciąży za bzdury wyssane z palca. We wszystkim taka pani prawdomówna?

Aktorka nie mogła tego tak zostawić. Od razu zareagowała i wyjaśniła, skąd u niej taka decyzja.

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przez siebie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych.

Wygląda na to, że gwiazda o szczegółach życia prywatnego chce informować sama. Podobał wam się jej sposób przekazania nowiny o ciąży?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów