Warnke rozebrała się w "Playboyu"! Tak magicznej sesji nie było w magazynie już dawno

Anna Respondek 10.08.2018
Warnke rozebrała się w "Playboyu"! Tak magicznej sesji nie było w magazynie już dawno
Fotografia: ---

Aktorka nie wstydzi się nagości i chętnie pokazuje swoje wdzięki. 

Katarzyna Warnke na początku swojej kariery znana była przede wszystkim miłośnikom teatru. Z czasem jednak jej kariera nabrała rozpędu i dzięki rolom u Patryka Vegi aktorka weszła do pierwszej ligi gwiazd polskiego show-biznesu. Obecnie Warnke może liczyć na wiele ciekawych propozycji zawodowych. 

Zobacz także: Katarzyna Warnke pokazała się w innym wydaniu. Jak wygląda w mocnym makijażu?

Katarzyna Warnke w "Playboyu"

Aktorka znana jest nie tylko ze swoich ról, ale także aktywności na Instagramie, gdzie niejednokrotnie publikuje odważne zdjęcia. Warnke ewidentnie nie boi się nagości, a potwierdzeniem tych słów może być jej najnowsza sesja w popularnym magazynie dla mężczyzn "Playboy".

Na okładce pisma widzimy nieco ukrytą za drzwiami aktorkę, która kusi spojrzeniem i swoimi kształtami. Trzeba przyznać, że jest to jedna z bardziej artystycznych i sensualnych sesji zdjęciowych magazynu. Wywiad z Warnke przeprowadził Wojciech Mecwaldowski. 

Chcę, żeby te zdjęcia pokazywały kobietę, która czeka na mężczyznę, kobietę spełnioną, pewną siebie i swojego ciała - mówiła o sesji Warnke w rozmowie z przedstawicielami "Playboya".

Jesteście ciekawi całości? ;)

Zobacz także: Katarzyna Warnke pozuje nago na Instagramie. Fani kłócą się ze Stramowskim

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów