Katarzyna Warnke pozuje nago w wannie. "Myślenie mi najlepiej idzie w kąpieli"

Julita Buczek 04.05.2020
Kasia Warnke
Fotografia: VIPHOTO/East News

Kasia nie stroni od odsłaniania ciała. Nie ma się czemu dziwić, ma naprawdę piękną figurę. Na ostatniej fotografii, którą zamieściła w sieci, pokazała naprawdę dużo.

Katarzyna Warnke to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które bardzo chętnie udostępniają w sieci swoje prywatne zdjęcia. Popularna 44-latka nie pierwszy raz chwali się tak odważnym zdjęciem.

Niedawno na swoje instagramowe konto dodała kolejne, na którym pozuje w wannie.

Katarzyna Warnke na odważnym zdjęciu

Popularna aktorka już nie raz udowodniała, że lubi prezentować w sieci swoje wdzięki. Na ostatnio opublikowanej fotografii gwiazda pochwaliła się swoim nagim ciałem w wannie. Celebrytka pali w niej papierosa, a w drugiej ręce trzyma książkę.

Ej, ciekawe. @zwyklezycie_magazyn publikuje takie moje (między fotografiami innych bohaterów) zdjęcie z okazji Święta Pracy... CUDOWNIE PRZEWROTNE, choć bardzo na czasie. Swoją drogą często czytanie przygotowuje mnie do roli albo myślenie, a to mi najlepiej idzie w kąpieli - napisała aktorka.

Fani nie mogli zostawić takiej publikacji bez komentarza. Większość z nich była zachwycona zdjęciem Kasi.

Wspaniała Kasia Warnke!

Jesteś przepiękną kobietą!!!

Uwielbiam to zdjęcie!

Jak ci się podoba takie wydanie Kasi?

Zobacz także: Maja Sablewska pokazuje piersi w prześwitującym topie. Fanka: "Dlaczego wszystkie zdjęcia są prowokujące?"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów