Katarzyna Warnke pokazała zmysłowe zdjęcie ze Stramowskim. "Tak się poznaliśmy"

Zuzanna Morska 21.08.2019
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Kasia Warnke przygotowała swoim fanom niespodziankę. Pokazała stare zdjęcie z Piotrem Stramowskim. To właśnie wtedy się poznali!

Kasia Warnke i Piotr Stramowski to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Aktorzy pobrali się w 2016 roku. Para uchodzi za bardzo zgodną i zakochaną. Owoc ich miłości już niebawem przyjdzie na świat - niedawno gwiazdy poinformowały, że spodziewają się dziecka!

Warnke postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę na Instagramie. Zamieściła w sieci zdjęcie z mężem. To właśnie wtedy go poznała!

Katarzyna Warnke pokazała zmysłowe zdjęcie ze Stramowskim

Kasia Warnke i Piotr Stramowski poznali się na castingu do filmu "W spirali". Oboje dostali angaż w produkcji i to właśnie w czasie zdjęć do filmu się w sobie zakochali. Aktorka postanowiła przypomnieć swoim fanom, kiedy to było. I zamieściła w sieci zmysłowe zdjęcie z mężem.

Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ze Stramowskim. Przedstawia ono kadr z filmu "W spirali", w którym para zagrała małżeństwo przechodzące kryzys.

Warnke opatrzyła zdjęcie wyjaśniającym wszystko podpisem.

First look, zdjęcie z castingu do filmu "W spirali". Tak się poznaliśmy - napisała.

Pod fotką pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych tą dwójką fanów.

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje naprawdę!

Samo patrzenie na to zdjęcie wywołuje dreszcze.

Ta scena wciąż trwa...

A jak wam podobają się Warnke i Stramowski na tym zdjęciu?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.       

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów