Katarzyna Warnke ostro skrytykowana przez internautkę. "Wypierasz fakt bycia mamą"

Julita Buczek 31.12.2019
Katarzyna Warnke
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Katarzyna Warnke postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę swojej obserwatorki. Sprawdźcie, jak wybrnęła!

Katarzyna Warnke to jedna z bardziej popularnych aktorek polskiego show-biznesu. 43-latka niedawno urodziła czym bardzo często chwali się na swoim instagramowym koncie. Pod jej ostatnim wpisem pojawił się jednak pewien komentarz, który mógł ją wyprowadzić z równowagi.

Katarzyna Warke odpowiada na krytykę

Warnke zamieściła na swoim instagramowym koncie zdjęcie kobiety ubranej w stylu lat 20., która pali papierosa. Pod fotografią popularna aktorka zamieściła opis, że woli imprezę sylwestrową od świąt Bożego Narodzenia. To krótkie stwierdzenie spotkało się z niezbyt przychylnym odbiorem jednej z jej obserwatorek, która postanowiła zaatakować ją w komentarzu.

Gdy się ogląda twoje konto można mieć wrażenie, że w ogóle wypierasz fakt bycia mamą. I nie dlatego, że nie ma tu bobaska, tylko dlatego, że z każdego postu bije tęsknota za poprzednim życiem - życiem sprzed dziecka. Pewnie ci trudno i rozumiem to. To zajmuje czas, ale wierz mi, nikt się na to nie nabierze, widząc posty z ostrygami. Wręcz przeciwnie - drapieżne czy eleganckie i luksusowe foty teraz to krzyk - głośny i wyraźny. Tak jakbyś walczyła ze sobą. Akceptacja przyjdzie, ale dawne życie już nie wróci - napisała obserwatorka.

Aktorka bardzo szybko ustosunkowała się do wypowiedzi jednej ze swoich fanek.

Nie znoszę projektowania na kogoś swoich lęków i przeżyć. Ja nie czuję lęku, troszczę się o moje dziecko. Sytuacja jest nowa i jest wyzwaniem, ale to truizm i nie wiem, nad czym się tu pani rozpisuje? Nic ciekawego stwierdzać fakty. I nie potrzebuję wsparcia od obcych mi osób. I nie eksponuję niczego nowego na moim koncie. Pani doświadczenia są mi obce i jest to jak najbardziej naturalne. Nie odebrałam poprzedniego wpisu jako hejt, ale nie podobał mi się pani mentorski ton. Aha, i nie jesteśmy na Ty - postanowiła zakończyć temat Katarzyna.

Według was dobrze odpowiedziała?

Zobacz także: Julia Wieniawa ma nowego chłopaka? Świetnie bawią się w Nowym Jorku!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów