Katarzyna Skrzynecka wspomina ślub. W mediach społecznościowych pokazała zdjęcie sprzed 10 lat

Adrianna Kubiak 21.06.2019
Katarzyna Skrzynecka
Fotografia: Instagram/@katarzyna_skrzynecka

Rocznica ślubu to idealna okazja, aby powrócić do wspomnień. Katarzyna Skrzynecka na chwilę cofnęła się w przeszłość i pokazała zdjęcie sprzed 10 lat.

Katarzyna Skrzynecka wraz z Marcinem Łopuckim obchodzi 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji gwiazda postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniami. Na Instagramie opublikowała zdjęcie z ceremonii i porównała je do obecnej fotografii. Zobaczcie, co się zmieniło przez lata.  

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: „Nie boje się końca kariery”

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki – rocznica ślubu

Katarzyna i Marcin pobrali się w 2008 roku. Choć para marzyła o ceremonii w greckim klimacie, ze względu na bliskich zdecydowali się zorganizować ślub w Polsce. W 10. rocznicę ślubu aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych zestawieniem dwóch zdjęć. Fotografia sprzed 10 lat kontra współczesne zdjęcie. Widzicie zmiany?

Fani jednogłośnie przyznali, że zakochani wyglądają pięknie. Lata biegną, a para wciąż wygląda młodo. Jedyne, co odróżnia stare zdjęcie od nowego to obecność córki. Alikia Ilia ma już ponad 7 lat.

10 lat a Pani wciąż tak samo piękna, gratuluję rocznicy i życzę dalszych lat w szczęściu i miłości.

Dalej piękni i młodzi. Szczęście aż kipi, gratulacje. Malutka urocza. Następnych rocznic życzę.

Super rodzinka.

Jak podoba wam się taki #10yearschallenge?

Zobacz także: 15-letnia Doda śpiewa wielki przebój Maryli Rodowicz. Nagranie podbija sieć!

Niektóre gwiazdy korzystają z Instagrama nie tylko po to, żeby kontaktować się z fanami. Również w ten sposób zarabiają! Zobaczcie, które z nich zarabiają najlepiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów