Katarzyna Skrzynecka ostro o koleżankach z branży. "Jak klony"

Zuzanna Morska 31.10.2019
Katarzyna Skrzynecka
Fotografia: instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu dziennikarzom "Vivy!". Opowiedziała o swojej metamorfozie, poprawianiu urody i o koleżankach z branży.

Katarzyna Skrzynecka została gwiazdą najnowszego wydania magazynu "Viva!". Aktorka nie tylko wystąpiła w sesji okładkowej dla tej gazety, ale też udzieliła tutaj wywiadu.

Skrzynecka opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami "Vivy!" co nieco na temat swojej metamorfozy - ostatnio sporo schudła. Wypowiedziała się również na temat poprawiania urody i... koleżanek z branży. Nie wszystkim się to spodoba.

Katarzyna Skrzynecka o koleżankach z branży

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała przede wszystkim o swojej spektakularnej metamorfozie. Gwiazda schudła 20 kg i postanowiła zdradzić, skąd ta nagła zmiana. Zaznaczyła, że chciała to zrobić sama dla siebie i zamierzała pochwalić się dopiero efektami, a nie całą drogą do sukcesu.

Nie odczuwałam potrzeby robienia medialnej szopki ze swojej diety. Nie wstawiałam postów typu: "Zaczynam wyzwanie, kibicujcie mi wszyscy" (...) Przeciwnie, najpierw przebrnęłam przez pierwsze pięć tygodni, sprawdziłam efekt na wadze i okazało się, że udało się zredukować 10 kilogramów - wyznała.

Skrzynecka zdradziła też, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Ale w przyszłości ich nie wyklucza.

Jeśli za parę lat zmiany zaczną nadawać mojej twarzy posępny wyraz, być może wtedy sama pokuszę się o delikatną pomoc medycyny estetycznej, ale niech to będzie lekkie wygładzenie bruzdy policzkowej, a nie napompowany mutant - oceniła.

Aktorka tym samym przyznała, że wiele kobiet z jej branży przesadza z poprawkami.

Kiedyś przechodziłam obok Empiku i w witrynie były trzy prestiżowe polskie magazyny. Na okładce każdego z nich znana gwiazda. Jedna w okolicach pięćdziesiątki, druga czterdziestki, trzecia miała 30 lat. Wszystkie - przypuszczam - korzystały z tej samej kliniki chirurgii i medycyny estetycznej - wyglądały identycznie. Jak klony - dodała.

Zgadzacie się z jej opinią?

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                            

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów