Katarzyna Pakosińska pokazała męża! Mówi się o nim "gruziński książę"

Zuzanna Morska 02.08.2019
Katarzyna Pakosińska
Fotografia: Tadeusz Wypych/REPORTER

Aktorka chroni swoją prywatność, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z ukochanym!

Katarzyna Pakosińska to jedna z najbardziej znanych polskich artystek kabaretowych. Parę lat temu życie gwiazdy potoczyło się tak, że rozwiodła się ona z mężem, a następnie straciła też pracę.

Wygląda na to, że aktorce udało się poukładać życie na nowo i teraz jest bardzo szczęśliwa. Pakosińska bowiem dwa lata temu wzięła ślub z Iraklimem Basilashvilim i od tamtej pory są nierozłączni. Teraz gwiazda pochwaliła się zdjęciem z mężem na Instagramie.

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem

Katarzyna Pakosińska i jej gruziński mąż przebywają obecnie w Polsce. Zakochani niedługo będą obchodzić drugą rocznicę ślubu. Teraz jednak relaksują się, spacerując i ciesząc się sobą.

Aktorka pochwaliła się nawet zdjęciem z jednego z takich spacerów. Fotografię opatrzyła podpisem: "Spacerowo w arboretum w Rogowie".

Pod fotką pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanów.

Piękna para.

Widać, że zakochani.

Szczęście i błogość.

A jak wam podobają się na tym zdjęciu?

Pakosińska i Iraklim Basilashvili poznali się ponad 10 lat temu, kiedy aktorka kręciła w Gruzji film. Niedługo później wzięła ślub z "gruzińskim księciem". Tak ukochanego Polki nazywają media, ale okazuje się, że w tytule jest odrobinę prawdy. Okazuje się, że według gruzińskich zwyczajów naprawdę jest księciem.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów