Niezgoda zdradziła, ile udało jej się schudnąć przez pół roku. Efekt "po" robi wrażenie

Anna Respondek 05.02.2018
Katarzyna Niezgoda
Fotografia: EAST NEWS

Katarzyna Niezgoda wyznała, co zmotywowało ją do pracy nad sylwetką. Była narzeczona Tomasza Kammela zdradziła też co w tym czasie jadła. 

Przemiana Katarzyny Niezgody zelektryzowała świat mediów. Bizneswoman nie tylko zrzuciła wiele zbędnych kilogramów, ale także zmieniła swój styl. Nową figurą pochwaliła się na okładce książki "Pięścią w szklany sufit". Swoją metamorfozę chętnie pokazuje również na zdjęciach na Instagramie. 

Zobacz także: Katarzyna Niezgoda opowiada o byłych partnerach, w tym Tomaszu Kammelu

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva" Niezgoda zdradziła, dlaczego postanowiła zmienić styl życia i zacząć się odchudzać. Przyznała, że teraz wie na ten temat tyle, że mogłaby nawet napisać o tym doktorat, a jej zmagania z wagą trwają od szkoły podstawowej. 

Sama doszłam do tego momentu, kiedy powiedziałam sobie: "Dość!". Wskazówka na mojej wadze pokazywała, że weszłam w jakiś stan chorobowy. Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić. Teraz mogłabym napisać o tym doktorat. Mam bardzo dużo do powiedzenia na temat, jak ludzie nie powinni się odchudzać. Moje zmagania z nadwagą trwają od szkoły podstawowej i gdy sobie przypomnę, co wyprawiałam, uważam że to było czyste wariactwo  - wyznała.

Katarzyna Niezgoda - ile schudła? 

Gwiazda w wywiadzie zdradziła również ile udało jej się zrzucić przez pół roku stosowania diety. Bizneswoman przyznaje, że nie waży się, jednak efekty widzi między innymi po ubraniach, które zmieniły się aż o trzy rozmiary. 

Jeszcze się nie ważę. Patrzę tylko na rozmiar ubrania - przyznała.

Diety gwiazd zawsze interesują fanów. Niezgoda nie chce jednak ujawnić, jak dokładnie wygląda ta jej dopóki nie osiągnie zamierzonych celów. Po tym czasie ujawni cały szczegółowy jadłospis. 

Myślę, że gdy dobrnę już do końca i uzyskam swój cel, ujawnię szczegółowo mój jadłospis. A na razie mogę powiedzieć tyle, że wyeliminowałam słodycze, cukier, pieczywo, gluten, wszystko co niezdrowe. Ziemniaki sporadycznie dodaję do sałatek. Jem w małych ilościach właściwie wszystko poza tym produktami, które wymieniłam, ale nie jem też mięsa i ryb. Jem białko roślinne. To wystarczy - przekonuje. 

Choć obecnie Niezgoda jest zakochana, podkreśla, że kiedy przechodziła na dietę, była sama i zrobiła to tylko dla siebie, a jej tusza nigdy nie wpływała na brak zainteresowania mężczyzn. 

Zobacz także: Katarzyna Niezgoda pokazała odważne zdjęcie z wakacji na Instagramie

Dla porównania - tak Niezgoda prezentowała się w 2012 roku. 

EN_01053950_0178
Fotografia: EAST NEWS

Poniżej podziwiać możecie jej najnowsze zdjęcia. Widać różnicę? 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów