Katarzyna Niezgoda wspomina byłych partnerów. Takie słowa mogą zaboleć

Anna Respondek 18.12.2017
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
Fotografia: EAST NEWS

Takie słowa mogą zaboleć byłych partnerów bizneswoman. 

Katarzyna Niezgoda od początków związku z Tomaszem Kammelem przeszła ogromną metamorfozę, którą chwali się, publikując odważne zdjęcia na Instagramie. Niestety relacja między dziennikarzem a bizneswoman przeszła do historii w 2015 roku, pomimo tego, że trwała ponad 10 lat. 

Niedawno Niezgoda wydała swoją pierwszą książkę "Pięścią w szklany sufit", która jest poradnikiem dla kobiet chcących osiągnąć sukces w życiu zawodowym. Opisuje w niej swoją drogę zawodową, ale również nawiązuje do życia prywatnego i uczuciowego. Dostaje się między innymi jej byłym partnerom. 

Niestety, muszę powiedzieć, że mężczyźni w moim życiu byli raczej źródłem kłopotów i problemów. Wsparcie w ich wykonaniu zawsze kończyło się źle - napisała. 

Bizneswoman przyznała, że jak każda zakochana kobieta popełniła błędy, które okazały się dla niej katastrofalne w skutkach. Czyżby nawiązywała do słynnej sprawy z 2009 roku nazywanej "Kammelgate", przez którą straciła pracę w banku? Chodziło o prowadzone przez Kammela szkolenia dla pracowników banku, za które otrzymywał pokaźne sumy pieniędzy. 

To było tak silne, że przestałam słuchać swojej intuicji, popełniałam straszne błędy. Teraz sama o wszystkim decyduję i to jest bardzo dobre. Słucham innych, ale bez przesady - wyznała. 

Bizneswoman nie użyła nigdzie wprost nazwiska swojego byłego, ale wszystko wskazuje na to, że chodziło jej właśnie o Kammela. 

kam1
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów