Katarzyna Grochola została babcią. W jednej rzeczy Dorocie Szelągowskiej przy dziecku nie pomoże. "Boję się"

Emilia Klima 26.01.2018
Katarzyna Grochola, Dorota Szelągowska
Fotografia: Instagram.com/Dorota Szelągowska

Katarzyna Grochola po raz kolejny została babcią. Podzieliła się swoimi wrażeniami. 

Dorota Szelągowska na początku stycznia po raz drugi została mamą. Dekoratorka wnętrz ma już 16-letniego syna Antka, dla drugiej pociechy wybrała imię Wanda. Gospodyni programu "Dorota Was urządzi" słynie z tego, że rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Do tej pory nie zdecydowała się również ujawnić tożsamości partnera, choć ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy o ich związku. Być może może miał na to wpływ głośny rozwód z Adamem Sztabą, którym media i fani ekscytowali się długimi miesiącami. 

Ekscytacji z narodzin kolejnego wnuka nie mogła ukryć za to matka projektantki, pisarka Katarzyna Grochola. Autorka takich bestsellerów jak "Nigdy w życiu!" czy "Zagubione niebo" nie mogła się doczekać narodzin dziecka. 

Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa - mówiła wówczas w rozmowie z "Super Expressem". 

Wszystko wskazuje na to, że wnuczka spełniła oczekiwania Grocholi. Pisarka kilka dni temu została uhonorowana tytułem "Babci Honorowej" przez Fundację Żyj z Pasją. Odbierając statuetkę, nie mogła nie napomknąć o swoich wnukach. 

Mam sześćdziesiąt lat i szesnastoletniego wnuka Antka, którego nauczyłam już jeździć samochodem i dwutygodniowe maleństwo, którego nie przewijam, bo się boję. Wanda jest tak malutka, że wolę ją przytulać niż przebierać - powiedziała pisarka.

Myślicie, że Dorota Szelągowska zdecyduje się na pokazanie córki w mediach społecznościowych wzorem innych sławnym mam?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów