Katarzyna Grochola skomentowała ciążę córki. Zrobiła to w naprawdę uroczy sposób

Redakcja 09.08.2017
Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska
Fotografia: East News

Komentarz pisarki jest krótki, ale konkretny. 

Pierwsze doniesienia, że Dorota Szelągowska spodziewa się dziecka, pojawiły się już jakiś czas temu. Projektantka wnętrz wycofała się z mediów i nie pojawiła się nawet na premierze jesiennej ramówki TVN. Gdy jej fani zachodzili w głowę, czy doniesienia kolorowej prasy są prawdziwe, Szelągowska jednym komentarzem rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Czytaj więcej: Dorota Szelągowska jest w ciąży. Zdradził ją jeden komentarz na Facebooku

Mimo że projektantka do tej pory o ciąży nie powiedziała nic więcej, do sprawy odniosła się pisarka Katarzyna Grochola, jej matka. W rozmowie z "Super Expressem" w uroczy sposób skomentowała ciążę córki. 

Jeżeli mój drugi wnuczek lub wnuczka będą tak udane jak pierwsze, to tylko pozazdrościć. Oczywiście, że jestem szczęśliwa - powiedziała Katarzyna Grochola. 

Kim jest partner Doroty Szelągowskiej, wciąż nie wiadomo. Gwiazda chętnie podkreśla, że jest szczęśliwa, ale nie ma potrzeby pokazywania światu swojego ukochanego. Prowadząca programy "Dorota was urządzi" i "Domowe rewolucje" przez wiele lat była związana z Adamem Sztabą, z którym rozwiodła się w 2015 roku. Jest też mamą 17-letniego Antoniego. 

Gratulujemy ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów