Katarzyna Grochola okradziona na wakacjach! Opisała wszystko na Instagramie

Zuzanna Morska 11.07.2019
Katarzyna Grochola
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Pisarka wybrała się na wakacje nad polskie morze. To właśnie tutaj spotkała ją "przykra" sytuacja. Grochola opisała zajście w sieci i rozbawiła internautów.

Katarzyna Grochola wybrała się niedawno nad polskie morze. W Świnoujściu organizowane jest spotkanie w ramach cyklu "Miasto Kobiet", w którym weźmie udział znana pisarka. Gwiazda łączy przyjemne z pożytecznym i w wolnej chwili wybrała się na spacer.

Właśnie w czasie spaceru spotkała ją przykra sytuacja. Grochola została okradziona. Relacją z całego zajścia podzieliła się z fanami na Instagramie.

Katarzyna Grochola okradziona na wakacjach

Grochola przechadzała się spokojnie po nadmorskim kurorcie. W pewnym momencie została poczęstowana przez dziecko bułką z serem. Pisarka przyjęła prezent. Ale najwyraźniej nie tylko ona miała ochotę na taki smakołyk.

Zanim gwiazda zrobiła pierwszy kęs, uprzedziły ją... ptaki. Bułkę z serem ukradły jej mewy! Grochola postanowiła podzielić się zdjęciem, które zrobiono jej po całym zajściu. Opatrzyła je też wymownym komentarzem.

Dostałam od dziecka bułeczkę z serem. Zanim zdążyłam zjeść pierwszy tego dnia posiłek, mewy oraz inne latające uznały, że to dla nich, a mnie obsrały.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów pisarki.

Cudne zdjęcie. A mewy zrobiły to na szczęście!

To na szczęście.

Jakie piękne ujęcie!

A jak wam się podoba?

Ten wyjątkowy projekt robi furorę w sieci. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów