Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciem z młodości. Fani: jak Monika z "Przyjaciół"

Hanna Skowron 29.04.2019
Katarzyna Dowbor
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Bardzo się zmieniła?

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie kojarzy jej z ekranu. Gwiazda właśnie podzieliła się zdjęciem z młodości. Pamiętacie ją taką?

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie z młodości

Prezenterka karierę zaczynała w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie". Obecnie współpracuje z Polsatem. Jako gospodyni programu "Nasz nowy dom" pomaga osobom potrzebującym w remoncie ich mieszkań.

Katarzyna Dowbor właśnie zrobiła fanom niespodziankę i opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z młodości. Miała ku temu ważny powód.

Czy ja wam już pięknie podziękowałam, że jesteście za mną na moich stronach społecznościowych? Na Instagramie jest nas już prawie 30 tysięcy, a na Facebooku ponad 70 tysięcy! Cieszę się i chcę, żeby było nas jeszcze więcej! Dziękuję za wasze zaangażowanie i komentarze - napisała.

Internauci nie mają wątpliwości - ich idolka niewiele się zmieniła. Pod postem na Instagramie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów.

Ideał kobiecej urody. Na tym zdjęciu jest pani podobna do Moniki z "Przyjaciół". 

Piękna jak zawsze.

Jaka młoda!

Pani nie musi dziękować. Wystarczy, że pani po prostu jest.

Obserwujecie Katarzynę Dowbor na Instagramie?

Zobacz także: Katarzyna Dowbor ma nastoletnią córkę. Jak wygląda 18-letnia Maria?

Portale społecznościowe dały nam możliwość podejrzenia gwiazd w ich prywatnych mieszkaniach. Niektóre chętnie dzielą się zdjęciami nawet z sypialni.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów