Katarzyna Cichopek pokazała odważne zdjęcie. Fani zachwyceni. "Cudowne ciało"

Katarzyna Leszczyńska 20.12.2017
Katarzyna Cichopek
Fotografia: Instagram/Katarzyna Cichopek

Aktorka stara się zerwać z wizerunkiem grzecznej Kingi?

Katarzyna Cichopek przez wszystkich kojarzona jest przede wszystkim z rolą Kingi w „M jak miłość”. Jej postać jest raczej nieśmiała i grzeczna, w związku z tym również taki wizerunek został przyczepiony aktorce. Cichopek ostatnio wyraźnie próbuje z nim zerwać. W tym celu zmieniła niedawno kolor włosów, który dodał jej powagi oraz od czasu do czas zaskakuje stylizacjami, a nawet pozuje w bikini.

Tym razem aktorka również zaskoczyła dość odważnym zdjęciem. Na Instagrama wstawiła fotografię, na które wygłupia się na łóżku w samej męskiej koszuli. Aktorka stoi na materacu, a w ręce trzyma pilota, do którego śpiewa. Uwagę odbiorców przykuwają przede wszystkim nogi aktorki, która poza koszulą nie ma nic na sobie.

Katarzyna Cichopek wygłupia się na łóżku
Fotografia: Instagram/Katarzyna Cichopek

Fani są zachwyceni figurą Cichopek

Fani Katarzyny Cichopek nie są jednak zniesmaczeni odważną fotografią aktorki. Wręcz przeciwnie, wszyscy komplementują ją w komentarzach i piszą, że wygląda bardzo seksownie. Cichopek dzięki tego typu zdjęciom chyba nieco zmienia swój wizerunek w oczach widzów „M jak miłość”, jednak nadal pozostaje on bardzo pozytywny.

Super. Cudowne ciało. Jest pani bardzo sexy.

Pozytywnie nakręcona ślicznotka.

Seksowna z pani kobieta.

Masz piękne nogi i ogólnie figurę.

Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek na ostatnich zdjęciach, które wstawiła prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Choć zaledwie delikatnie rozjaśniła włosy, cały jej wygląd sprawia wrażenie odświeżonego. Aktorka wygląda coraz młodziej i promienieje.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów