Katarzyna Cichopek planuje odejść z "M jak miłość"?

Julita Buczek 04.11.2019
Katarzyna Cichopek
Fotografia: Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek postanowiła zabrać głos w sprawie swojego rzekomego odejścia z "M jak miłość".

Katarzyna Cichopek bez wątpienia swoją karierę zawdzięcza roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Hit TVP2 jest na antenie już od 19 lat, a Cichopek gra w produkcji od samego początku. Niedawno 37-latka postanowiła opowiedzieć o swojej pracy na planie, a także o tym, czy planuje odejście z produkcji.

Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?

Gwiazda w ostatnim wywiadzie zdradziła, że nie myślała o odejściu z serialu. Przyznała jednak, że wiele razy chciała zwolnić tempo swojej pracy. Katarzyna urodziła dwójkę dzieci i jak na młodą mamę przystało, ma bardzo mało czasu. Jednak dzięki wyrozumiałości scenarzystów może liczyć na zmiany w scenariuszu dopasowane do jej napiętego grafiku. Aktorka w wielu wywiadach dziękuje również za szansę zagrania w serialu, którą otrzymała w wieku 17 lat.

Bardzo doceniam fakt, że jestem w tak fajnym serialu, który jak dotąd bije rekordy popularności, co jest niesamowite. Po prostu. Cieszę się, że mogę brać udział i być częścią tego całego projektu. Niemniej jednak od 18 lat pracuję nieprzerwanie (...) Zdarzają mi się czasem takie chwile, że nie tyle, co chciałabym odejść, co po prostu zrobić sobie przerwę dla własnej regeneracji wewnętrznej. Nawet nie miałam takiego czasu po narodzinach moich dzieci - czytamy na stronie telemagazyn.pl

Lubicie oglądać serial "M jak miłość"?

Zobacz także: Billie Eilish kiedyś i dziś. Jak wyglądała, zanim została sławna?

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów