Katarzyna Cerekwicka już tak nie wygląda.Schudła 12 kg w 4 miesiące. Wyeliminowała jeden składnik z diety

Katarzyna Leszczyńska 05.10.2017
Katarzyna Cerekwicka
Fotografia: Instagram/Katarzyna Cerekwicka

Piosenkarka podzieliła się swoim sposobem na szczuplejszą sylwetką. 

Katarzyna Cerekwicka jeszcze niedawno miała krąglejsze kształty. Dlatego też zdecydowała się na zmianę swojej diety. Wyeliminowała słodycze i postawiła na bardziej zdrowe menu, składające się przede wszystkim z warzyw. Od czerwca jest pod stałą kontrolą dietetyka i stosuje catering dietetyczny, z którego korzystała również dziennikarka Karolina Szostak.

Wokalistka jest bardzo dumna ze swojego wyglądu. O swojej metamorfozie postanowiła opowiedzieć w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Po pierwsze ta dieta bardzo mi smakuje, po drugie gotowanie samemu to to kuchnia mało różnorodna, mało urozmaicona – powiedziała piosenkarka w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Katarzyna Cerekwicka
Fotografia: EAST NEWS

12 kg w 4 miesiące

Jak twierdzi Cerekwicka, dzięki cateringowi może dostarczać swojemu organizmowi najważniejszych składników. Jej posiłki opierają się przede wszystkim na dużej ilości białka. Wokalistka niemalże całkowicie wyeliminowała węglowodany ze swoich posiłków.

Korzystam z przełomu w odżywianiu. Jestem pod opieką dietetyczki, są pomiary wagi, masy ciała, więc człowiek czuje się zdrowszy, jest odpowiednie nawodnienie organizmu, poprzez odpowiednie odżywianie – dodaje Cerekwicka.

Piosenkarka zdradza, że bardzo szybko przestawiła się na zasady zdrowego odżywiania. Od czerwca udało jej się schudnąć aż 12 kilogramów. To bardzo dobry wynik. Oczywiście sytuacja komplikuje się, gdy wokalistka musi wyruszyć w trasę koncertową. Okazuje się jednak, że i z tym daje sobie doskonale radę. Obecnie jest już w stanie samodzielnie przygotować sobie pełnowartościowy posiłek. Fani Katarzyny Cerekwickiej są zachwyceni jej nowym wyglądem, o czym napisali w komentarzach pod zdjęciem.

Przepięknie! Napiszę jeszcze raz, że podziwiam za silną wolę - efekt jest zniewalający. Więcej niż 10 kg?

Wow, Kaśka, pięknie, pięknie, pięknie.

Gwiazda dawniej uwielbiała słodycze. Podobno obecnie wszystkie są dla niej zbyt słodkie. Katarzyna Cerekwicka lepiej wygląda i lepiej się czuje, co widać po jej zdjęciach. Z całą pewnością zmiany wyjdą wokalistce na zdrowie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów