Katarzyna Burzyńska zorganizowała baby shower. Impreza prezentowała się niesamowicie!

Julita Buczek 10.06.2019
kasia burzynska
Fotografia: Instagram @katarzyna_burzynska_sychowicz

Burzyńska pokazała zdjęcia z imprezy, na której bawiła się wraz z przyjaciółkami. Te fotografie wyglądają magicznie!

Kasia Burzyńska już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Z tej okazji wyprawiła piękne przyjęcie, na które zaprosiła swoje znane koleżanki. Na imprezie pojawiły się takie gwiazdy jak Marta Manowska, Iwona Skrzypczak, Asia Typek czy właścicielka marki Zaquad, Anna Banaczek. 

Kasia Burzyńska w drugiej ciąży

Dziennikarka spodziewa się córeczki, której na imię da Józefina. Nim jednak dziewczynka przyjdzie na świat, przyszła mama zdecydowała się na organizację baby shower. Uczestniczki wydarzenia mogły bawić się w jednej z warszawskich restauracji, która została specjalnie udekorowana na tę uroczystość. Piękne kwiaty oraz zastawa robiły niesamowite wrażenie na zdjęciach Burzyńskiej na Instagramie. Gwiazda zdecydowała się na dość emocjonalny opis fotografii.

Wczoraj odbył się mój baby shower pod roboczym i uroczym tytułem nadanym mu przez @iwona_skrzypczak „Banda nawiedzonych Świtezianek”. To było wspaniałe popołudnie i wieczór... panieński, dziewczyński, kobiecy, mamowy, PRZYJACIELSKI. Po raz kolejny to napiszę z całą mocą i świadomością tych słów: przyjaźń to taka piękna sprawa! Bezcenna!!! Tak się cieszę, że mam wokół siebie grono cudownych, mądrych, pozytywnych, empatycznych, pełnych energii, werwy kobiet, na które zawsze mogę liczyć. To jest taka siła! To mnie tak buduje! Tak mnie wzrusza i taką energią napełnia, taką dumą! Dziękuję Wam dziewczyny, że byłyście. Cieszę się, że Was mam!!! Czuje się 100% szczęściarą! Dzięki Wam zasypiałam szczęśliwa i obudziłam się z uśmiechem - napisała Kasia. 

Podobało wam się przyjęcie Kasi?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan w sukience z sieciówki. Kupicie ją za 109 złotych!

Lata 90-te obfitowały w kultowe seriale, filmy i kultową muzykę. Pamiętacie przystojniaków, których oglądaliśmy wówczas na małym ekranie albo słuchaliśmy w radiu? To oni podbijali nasze serca!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów