Katarzyna Burzyńska chwali się figurą 4 miesiące po porodzie! "Mam formę życia"

Zuzanna Morska 31.10.2019
Katarzyna Burzyńska
Fotografia: instagram.com/katarzyna_burzynska_sychowicz

Dziennikarka pochwaliła się na Instagramie figurą po ciąży. Widać, że włożyła dużo pracy w to, żeby tak wyglądać!

Katarzyna Burzyńska jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. Pierwsze dziecko urodziła w 2016 roku - wtedy na świat przyszedł jej synek Henryk. Z kolei 4 miesiące temu urodziła córeczkę Józefinę.

Gwiazda pochwaliła się teraz tym, jak wygląda po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że ma za sobą 2 porody!

Katarzyna Burzyńska pokazała figurę po porodzie

Katarzyna Burzyńska jeszcze niedawno chwaliła się zdjęciami z baby shower i pokazywała fankom, jak urządziła pokój dla dziecka. Teraz poród ma już za sobą, a na jej instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia tego, jak dochodzi do formy sprzed ciąży.

Ostatnie zdjęcie dziennikarki bardzo spodobało się jej fanom. Gwiazda pokazała na nim, jak wygląda 4 miesiące po porodzie. Jak jej się udało w tak krótkim czasie osiągnąć takie efekty?

@annalewandowskahpba melduję wykonanie zadania: 30 dni wyzwania #30dnitrenujezlewa za mną. Jestem z siebie taaaaaka dumna, taka zadowolona! Dałam radę! Zrobiłam to! A łatwo nie było...Trening codziennie (również charakteru), na chwilę przed połową wyzwania i już do końca - blisko godzinny, męczący, wyczerpujący, ciężki jak cholera! A ja po nim cała potem zlana, ale i cała w endorfinach, szczęśliwa, zaprogramowana na działanie i z takim doładowaniem, z taką energią, że potem to już mogłam sprostać każdemu zadaniu w ciągu dnia i to na luzie, i bez większego wysiłku - wyznała na Instagramie.

Okazuje się, że gwiazda podjęła wyzwanie Ani Lewandowskiej. Ćwiczenia z treningami popularnej trenerki przyniosły efekty, które przeszły najśmielsze oczekiwania!

Mam 2 małych dzieci, jestem 4 miesiące po drugim porodzie i kilka dni przed 36 urodzinami i... mam formę życia. Zobaczcie zdjęcia mojej metamorfozy: ciało zbite i mocne, brzuch bez zarzutów, żadnych „boczków” i „pelikanów". Śmiało możecie mówić mi sprężynka. Jestem tak wytrenowana i czuję w sobie taką moc, że mogłabym powalić któregoś z braci Kliczko. Albo i dwóch naraz - dodała gwiazda.

Trzeba przyznać, że jej forma robi wrażenie! Oby tak dalej!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                         

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów