Katarzyna Bujakiewicz o relacji z rodziną Anny Przybylskiej. O czym nie mówi przy Oliwii Bieniuk?

Sandra Banach 06.11.2019
Katarzyna Bujakiewicz
Fotografia: EastNews/Tricolors

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska przyjaźniły się przez wiele lat. Aktorka dalej utrzymuje kontakt z rodziną zmarłej przyjaciółki.

Katarzyna Bujakiewicz i Anna Przybylska nie ukrywały swojej przyjaźni. W mediach bardzo często pojawiały się ich wspólne fotografie. Aktorki wspierały się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Kilka dni temu Katarzyna Bujakiewicz opowiedziała o swoich aktualnych relacjach z rodziną Ani Przybylskiej.

Katarzyna Bujakiewicz o rodzinie Anny Przybylskiej

Ania Przybylska przez wiele lat związana była z Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się trójki dzieci – Oliwki, Szymona oraz Jasia.

W rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post Katarzyna Bujakiewicz zdradziła, że utrzymuje kontakt z Jarosławem Bieniukiem. Aktorka dodała także, że zawsze jest skora do pomocy.

Ja byłam przyjaciółką Ani. Nie chcę wchodzić w kompetencje Jarkowi, ale mamy kontakt i jak są jakieś pomysły Oliwii na różne jej życiowe drogi, to rozmawiamy o tym, konsultujemy, myślimy. Mój telefon jest zawsze dostępny. Więc jak ona tylko będzie potrzebowała porozmawiać ze mną, co dalej z życiem - to jestem.

Gwiazda wyznała także, że były piłkarz Lechii Gdańsk jest bardzo dobrym ojcem i ma świetny kontakt z synami.

Chłopaki sobie świetnie radzą, więc im nie jestem specjalnie potrzebna. Jak trzeba, to Jarek wie, że może do mnie zadzwonić.

Bujakiewicz zdradziła także, że Oliwii nie jest łatwo z tym, że ciągle jest porównywana do mamy.

Oliwia jest w takim wieku, że tego nie potrzebuje. Myślę, że trzeba jej dać przestrzeń, aby ona znalazła siebie. A nie cały czas była oceniana przez pryzmat mamy, bo to jest dla niej najtrudniejsze.

Od śmierci Ani Przybylskiej minęło już pięć lat. Pamięć o aktorce jest nadal żywa.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk pójdzie w ślady mamy? Córka Przybylskiej chce zostać aktorką

Uwielbiasz polskie kino? Koniecznie weź udział w naszym quizie. 

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów