Katarzyna Bosacka zwolniona z TVN-u! Dziennikarka wydała oświadczenie

Katarzyna Bosacka w czarnej sukience z żółtymi kolczykami w kształcie cytryn
Fotografia: Piotr Kamionka/Reporter/East News

Katarzyna Bosacka została zwolniona ze stacji TVN ze skutkiem natychmiastowym. Dziennikarka napisała post, w którym odniosła się do całej sprawy.

Katarzyna Bosacka jest jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Polacy uwielbiają jej programy o zdrowym żywieniu. Tym bardziej wszystkich zaskoczyła informacja, że TVN ze skutkiem natychmiastowym zdecydował się rozwiązać umowę z Katarzyną Bosacką. Powodem miał być kontrakt reklamowy podpisany przez nią bez wiedzy i zgody stacji. TVN skomentował tę decyzję. Teraz pojawiło się też oświadczenie Katarzyny Bosackiej, w którym odnosi się do fanów.

Zobacz także: "Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak broni show! "Są romanse, flirty"

Katarzyna Bosacka wydała oświadczenie ws. zwolnienia z TVN-u

Jak donosi portal Wirtualne Media, Katarzyna Bosacka pod koniec maja podpisała umowę z firmą ekologiczną Laboratorium Naturella. Jej kontrakt ma trwać trzy lata. Okazuje się, że TVN, z którym Bosacka współpracowała na stałe, nic na ten temat nie wiedział.

Umowa, którą Bosacka zawarła z TVN-em, miała zakazywać tego typu kontraktów. Tym samym dziennikarka ją złamała. Tak jest napisane również w oświadczeniu, które zostało opublikowane przez nadawcę. Katarzyna Bosacka postanowiła to skomentować.

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN oświadczam, że tak jak w każdym rozstaniu przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku - napisała Bosacka.

W komentarzach posypały się słowa wsparcia w kierunku dziennikarki. Jak widać, wierni fani stają za nią murem.

Zobacz także: Marta Manowska poprowadzi nowy program! Prezenterka ma zarobić fortunę!

Niektóre gwiazdy TVN bardzo zmieniły się od początków istnienia stacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów