Katarzyna Ankudowicz urodziła. Zdjęciem noworodka pochwaliła się na Instagramie!

Julita Buczek 02.03.2020
Katarzyna Ankudowicz
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Popularna aktorka radosną nowiną postanowiła pochwalić się na swoim instagramowym koncie. Dodatkowo zdradziła płeć swojego dziecka.

Katarzyna Ankudowicz znana jest z wielu polskich seriali czy filmów. Zagrała między innymi w "Bulionerach", "Pierwszej Miłości" czy "Mamuśkach". 38-letnia gwiazda powinformowała swoich fanów na początku listopada, że spodziewa się dziecka, udostępniając w sieci fotografię ciążowego brzuszka.

Jak się niedawno okazało, aktorka już urodziła!

Katarzyna Ankudowicz urodziła

Katarzyna przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko, a radosną nowiną postanowiła pochwalić się na swoim instagramowym koncie, gdzie udostępniła zdjęcie maluszka oraz zdradziła jego płeć. Okazało się, że jest to dziewczynka! W emocjonalnym wpisie aktorka postanowiła podziękować również lekarzom, a także pielęgniarkom, którzy obecnie byli przy jej porodzie.

01.03.2020, godz.1:40. Dziś przyszła na świat nasza córeczka, z którą od dziś zaczynamy całkiem nowe stare życie @zdzieckiemnareku. Dziękujemy z całego serca personelowi Szpitala św.Zofii w Warszawie! Dziękujemy szczególnie paniom położnym (już w szkole rodzenia pełna pasji i profesjonalizmu p. Martyna, i inne panie, na izbie przyjęć p.Kasi, (jednak urodziny będziecie miały obie panie jednego dnia), na oddziale położniczym i piętro wyżej) p.Kasi, p.Aleksandrze, p.Malwinie, i cudownej i niesamowicie profesjonalnej (pieszczotliwie nazywanej „sadystką”) p.Martynie, oraz wszystkim innym paniom, które nam pomagały) oraz lekarzom (p. dr Jan, p. dr anestezjolog, p.dr z izby przyjęć). Dziękujemy za Wasze serce, sprawność i ogromną empatię! - napisała zachwycona młoda mama.

Fani nie kryli zachwytu. Większość z nich gratulowała i życzyła szybkiego powrotu do zdrowia.

Gratulacje!

Serdecznie gratuluje! Nowe i niesamowite wyzwanie dla państwa. Dużo zdrowia, miłości i nade wszystko cierpliwości!

Gratulacje i dużo zdrowia!!!

Gratulujemy!

Zobacz także: Natalia Kukulska w seksownej stylizacji. Fan: "Dekolt bardzo w porządku!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów