Kasia Zielińska prawie jak Sarah Jessika Parker! Jej stylizacja rozbawiła internautów do łez!

Hanna Skowron 19.02.2019
Kasia Zielińska
Fotografia: Instagram.com/katarzynazielinska

Aktorka znów żartuje ze swoich zdjęć z przeszłości. Jej fani są zachwyceni!

Nic tak nie poprawia nam humoru, jak oglądanie profilu Kasi Zielińskiej na Instagramie. Gwiazda słynąca z doskonałego poczucia humoru i dystansu do siebie pochwaliła się ostatnio zdjęciem swojej stylizacji z przeszłości. Ten look bardzo przypomina jej zestaw Sary Jessiki Parker. Zobaczcie!

Kasia Zielińska porównuje się do Sary Jessiki Parker

Kasia Zielińska nie daje o sobie zapomnieć. Na Instagramie regularnie dodaje zabawne zdjęcia okraszone żartobliwymi opisami. Niedawno wpadła na pomysł, który stał się hitem Internetu.

W ramach projektu "Prawie jak Sarah Jessica Parker" aktorka porównuje swoje stylizacje do zestawów serialowej Carrie Bradshaw, w którą wcieliła się właśnie Sarah.

Gwiazda serialu "Zawsze warto" pochwaliła się właśnie kolejnym ujęciem w odważnej stylizacji sprzed lat. Pod zdjęciem napisała kilka słów od siebie:

Prawie jak Sara Jessica Parker. Jedyna różnica: Sara zapięła pasek przed zjedzeniem posiłku, ja natomiast po zjedzeniu pysznego obiadu. Kto na tym lepiej wyszedł? Wniosek nasuwa się sam: człowiek najedzony=człowiek szczęśliwy. No i znowu lepiej. Ciekawsza stylizacja oraz brak burczenia brzucha. Na wielkich galach nie wypada, żeby nasz żołądek dawał o sobie znać.

Wy też widzicie to podobieństwo? Z niecierpliwością czekamy na kolejne stylizacje Kasi!

Te produkty mogą mieć bardzo duży wpływ na wygląd twojej skóry. Sprawdź, czy wiesz co jesz

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów