Internautki wściekłe na Kasię Zielińską. Wszystko przez zdjęcie z synem

Paulina Ermel 01.06.2018
Katarzyna Zielińska
Fotografia: instagram.com/katarzynazielinska

Kasia Zielińska, która ostatnio po raz kolejny została mamą, chętnie dzieli się chwilami z życia z rodziną na Instagramie. Jednak nie zawsze jej zdjęcia spotykają się z aprobatą. Ostatno mocno podpadła obserwatorkom.

Zielińska wybrała się wraz z rodzinką na wakacje. Zdjęcie z podróży wrzuciła do sieci. Niby zwykła fotka, a wywołała duży hejt na popularną aktorkę. O co poszło?

Zobacz także: Kasia Zielińska zdradziła jak udało się jej schudnąć 10 kg. Bierzmy z niej przykład!

Hejt na Kasię Zielińską

Kasia pokazała zdjęcie z samochodu. Widać na nim kierowcę, ją siedzącą na tylnej kanapie i synka w foteliku, który zajmuje miejsce pasażera z przodu. To właśnie ta scena sprawiła, że internautki nie pozostawiły na Kasi suchej nitki. Co takiego napisały?

Miejsce obok kierowcy jest najgorsze

Pani Kasiu proszę zgłębić temat bezpieczeństwa maluchów w trasie. Dużo w tym temacie się zmienia jest wiele testów i rekomendacji.

Myślę że to Henio ale to i tak niebezpieczne. Z pierwszego fotelika wyrasta dziecko gdy przekracza wagę lub wystaje główka a Aleksander jest mały więc sądzę że jeszcze w nosidełku tyłem.

Okazało się, że obserwatorki Kasi mają inny pogląd na sadzanie małego dziecka z przodu samochodu niż aktorka. Ta jednak szybko zareagowała na hejt i napisała: "Dziewczyny, po czym poznajecie, że to Aleksander, a nie Henio? Mam dwóch synów. Jeden duży, drugi mały. Uwielbiam Wasze uwagi".

Zobacz także: Zielińska pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Jest nie do poznania

Sygnały, które świadczą o tym, że jest się gotowym na dziecko

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów