Zielińska rzadko pokazuje się z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek

Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram.com/katarzynazielinska

Kim on jest?

Kasi Zielińska należy do tej grupy gwiazd, które starają się trzymać rodzinę z dala od show biznesu. Na jej Instagramie nie znajdziemy zdjęć z mężem i dziećmi. Czasami jednak aktorka robi wyjątek i zabiera swojego ukochanego na różnego rodzaju wydarzenia medialne. Ostatnio pokazała się z nim na premierze spektaklu. Zobaczcie!

Kim jest mąż Kasi Zielińskiej?

Od ślubu Kasi Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego minęło już 5 lat, jednak znają się od czasów dzieciństwa. Oboje pochodzą z Podhala.

Mimo że Zielińska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych, to niewiele osób wie, jak wygląda i czym zajmuje się jej ukochany. Okazuje się, że Domański jest absolwentem Harvardu, a z zawodu jest finansistą.

Na początku traktowałam go jak kolegę. Miłość przyszła z czasem. Każdej kobiecie polecam moment samotności. Dzięki niemu można się sporo o sobie dowiedzieć, poznać swoją siłę. Wcześniej, gdy byłam w związkach, uważałam, że mam dwie lewe ręce, że nie poradzę sobie z wieloma rzeczami. Tymczasem okazało się, że kobieta wszystko potrafi zrobić, raz lepiej, raz gorzej, ale potrafi - powiedziała Zielińska w wywiadzie dla portalu Styl.pl.

Kasia i Wojciech wychowują 2 synów - 3-letniego Henryka i niespełna rocznego Aleksandra.

EN_01337667_0025
Fotografia: VIPHOTO/Eastnews

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów