Kasia Zielińska na odważnym zdjęciu. Widoki zapierają dech w piersiach!

Katarzyna Leszczyńska 30.04.2018
Katarzyna Zielińska
Fotografia: Instagram/Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska odpoczywa na wakacjach w Azji i dzieli się z fanami pięknymi widokami. Zdecydowała się na bardzo odważne zdjęcie.

Majówka jest idealną okazją do wyjazdów. Wie o tym doskonale Katarzyna Zielińska, która aktualnie udała się w podróż po Azji. Aktorka odpoczywa dzieląc się z fanami pięknymi widokami. Ostatnio opublikowała fotografię, która zaskoczyła wszystkich. Gwiazda rzadko wstawia na swojego Instagrama tak odważne zdjęcia.

Zobacz także: Kasia Zielińska zdradziła, jak udało się jej schudnąć 10 kg. Bierzmy z niej przykład!

Na fotografii widzimy Kasię Zielińską wpatrzoną w zachwycający widok za oknem. Trzeba przyznać, że krajobraz zapiera dech w piersiach.

Za ładne okno, żeby nie mieć foty. A Marian jak zwykle w Macu… Promocja była – napisała aktorka pod zdjęciem.

Najbardziej w oczy rzuca nam się jednak sama aktorka, która zazwyczaj nie pozwala sobie na tak odważne zdjęcia, a tym razem pozuje nago w wannie.  

Internauci zachwyceni zdjęciem Zielińskiej

Trudno się dziwić fanom Kasi Zielińskiej, którzy zachwycają się jej najnowszym zdjęciem w komentarzach. Aktorce można pozazdrościć pięknych widoków.

Ale pięknie. Można patrzeć na taki widok bez końca.

Jak w bajce.

Jesteś w raju… Ładuj akumulatory.

Z wanny bym nie wychodziła!

O raju, jak pięknie, można leżeć w wannie cały urlop.

Z takim widokiem i my jesteśmy chętni na urlop w wannie. Sądząc jednak po innych zdjęciach Kasi Zielińskiej, aktorka już zobaczyła znacznie więcej niż widok z okna. Zazdrościmy! I oczywiście życzymy udanego wypoczynku.

Zobaczcie w poniższej galerii niezwykły projekt z udziałem polskich gwiazd. Pokazały się bez makijażu i w samej bieliźnie!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów