Warnke pokazała się w samych majtkach! Fanka: "Gdzie ty masz cellulit?". Gwiazda odpowiada

Hanna Skowron 11.02.2019
Kasia Warnke
Fotografia: Instagram.com/kasiawarnke

W takiej wersji jeszcze jej nie widzieliście!

Kasia Warnke paradująca w samej bieliźnie na Instagramie to widok jedyny w swoim rodzaju. 42-letnia gwiazda niedawno udostępniła na Instagramie kilka zdjęć, które zelektryzowały internautów. Fani są pod wrażeniem. Zobaczcie sami!

Kasia Warnke odsłania ciało na Instagramie

Kasia Warnke niedawno pochwaliła się zdjęciami z odważnej sesji zrobionej kilka miesięcy temu. Na czarno-białych fotografiach autorstwa Roberta Wolańskiego mamy okazję zobaczyć ją w majtkach, krótkiej narzutce z piór i kilkunastocentymetrowych szpilkach. To połączenie doskonale doskonale podkreśliło erotyczny, ale jednocześnie niezwykle zmysłowy charakter sesji.

Zdjęcia podbiły serca jej fanów. Wszyscy zachwycają się jej jędrnym ciałem. Jeden z nich zwrócił uwagę na pewien szczegół:

Gdzie ty masz cellulit?

Warnke postanowiła odpowiedzieć mu w żartobliwy sposób:

 On mi śpiewa „pojawiam się i znikam”.

Znów udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Takie pytanie większość gwiazd mogłoby wprawić w zakłopotanie, ale Warnke doskonale wybrnęła z sytuacji. Zobaczcie wszystkie zdjęcia z tej sesji.

Wiele gwiazd ma konta na Instagramie. Niektóre z nich traktują to jako narzędzie do komunikacji z fanami, inni nawet w ten sposób zarabiają. Zobaczcie, które gwiazdy najlepiej zarabiają na Instagramie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów