Kasia Warnke opublikowała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Fani zachwyceni!

Marianna Bereza 09.07.2019
Kasia Warnke
Fotografia: TRICOLORS/East News

Aktorka opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie ciążowego brzuszka, czym sprawiła ogromną radość swoim fanom.

Kasia Warnke długo trzymała w tajemnicy informację o tym, że spodziewa się dziecka. Przez kilka miesięcy zaprzeczała doniesieniom tabloidów. Aż do pokazu MMC. To wtedy gwiazda zaprezentowała się w pełnej krasie na wybiegu, prezentując ciążowy brzuch. Nikt nie mógł już mieć wątpliwości.

Zobacz także: Znany krytyk modowy komentuje pokaz z udziałem Warnke. "Niczym para kapłanów w jakimś obrzędzie religijnym"

Aktorka "Kobiet mafii" poinformowała o ciąży w nietypowy sposób. Na jej Instagramie jednak próżno było szukać zdjęć świadczących o zbliżającym się porodzie. Fani w końcu się doczekali! Muza Patryka Vegi opublikowała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Co napisała?

Warnke pokazała pierwsze zdjęcie z ciążowym brzuszkiem

Żona Piotra Stramowskiego zamieściła na Instagramie czarno-białe zdjęcie z pokazu MMC. Do zdjęcia dołączyła opis, w którym podziękowała klinice za profesjonalizm i dochowanie tajemnicy.

Stylowo, czy nie, wiadomo, że w tej sytuacji najważniejsze jest zdrowie. I dlatego chcemy podziękować sympatycznemu, co dla nas ważne - niezwykle dyskretnemu i nadzwyczaj profesjonalnemu zespołowi MD CLINIC. Opieka naprawdę godna polecenia - czytamy pod postem.

Gwiazda sprawiła ogromną radość swoim fanom. Pod postem nie brakowało słów zachwytu!

Takie geny nie mogą się zmarnować.

Ciąża to wyjątkowy czas. Cieszę się, że zagrała pani wszystkim na nosie i przez kilka pierwszych miesięcy w prywatności mogła się cieszyć radosną nowiną.

Pani Kasiu, ja już myślałam, że nie może być pani piękniejsza. A jednak!

Warnke nigdy nie ukrywała, że chce mieć dzieci. W jednym z wywiadów przyznała, że jej zegar biologiczny tyka i decyzję o macierzyństwie musi podjąć szybko.

Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już czterdziestkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić – zdradziła.

Co sądzicie o ukrywaniu ciąży?

Zobacz także: Wnuczka Szapołowskiej pokazała się w bikini. Nastolatka odsłoniła bardzo dużo!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów