Kasia Warnke jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła w nietypowy sposób

Marianna Bereza 02.07.2019
Kasia Warnke
Fotografia: TRICOLORS/East News

Już niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko Warnke i Stramowskiego. Aktorka długo trzymała ten fakt w tajemnicy!

A jednak! Kasia Warnke jest w ciąży! I to zaawansowanej! Aktorka potwierdziła to w nietypowy sposób. Radosną nowiną podzieliła się nie poprzez oświadczenie w mediach społecznościowych, ale odsłaniając pokaźnych rozmiarów brzuszek na pokazie butiku MMC.

Kasia Warnke jest w ciąży!

Kasia Warnke i Piotr Stramowski chronią swoją prywatność. O ciąży aktorki spekulowano od dawna, jednak ta dementowała plotki. 42-latka zaprzeczała, a jej mąż dopytywał: "dlaczego ja nic o tym nie wiem"? Tym razem już nie ma wątpliwości!

Gwiazda "Botoksu" pojawiła się na pokazie MMC, który odbył się w poniedziałkowy wieczór. Aktorka zaprezentowała się w luźnym szlafroku, spod którego widać było sporych rozmiarów brzuszek, czym wprawiła widzów w osłupienie. Na InstaStories butiku oraz gości imprezy pojawiły się zdjęcia z tego wydarzenia. 

Para poznała się w 2014 roku na planie filmu "W spirali", a już dwa lata później wzięła kameralny ślub. Kasia nigdy nie ukrywała, że planuje potomstwo.

Ciąża to temat otwarty. Wiadomo, że nie mogę tej decyzji długo odkładać, bo skończyłam już 40-tkę, więc teraz albo nigdy. Piotrek mógłby sobie jeszcze spokojnie poczekać, ale ja mam mniej czasu, trzeba więc to zrobić - mówiła w jednym w wywiadów.

W końcu marzenie gwiazdy się spełniło! Serdecznie gratulujemy!

Kasia Warnke
Fotografia: Instagram.com/mmcstudiodesign/
Warnke i Stramowski
Fotografia: Instagram.com/marcinswiderek

Zobacz także: Powraca program „Czar par”. Barbara Kurdej-Szatan z mężem mają duże szanse zostać jego gospodarzami

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów